oferty specjalne na czerwiec, cz.II

Ten czerwiec to będzie coś! Mając Linię frontu oraz bitwy rankingowe, możecie spodziewać się mnóstwa bitew, ale pomyśleliśmy sobie, że kilka nowych wydarzeń może się przydać. W związku z tym posłuchaliśmy Waszych opinii i ustaliliśmy mniej misji dla każdego wydarzenia, alby wyzwania bardziej Wam pasowały. Poniżej znajdziecie to, co Was czeka w nadchodzącym miesiącu.

Doładowanie załogi
1-3 czerwca: Zacznijmy od czegoś bezpiecznego, ale zawsze przydatnego: powiększania doświadzcenia załogi, by Wasi czołgiści i czołgistki mogły się rozwijać!
DO ZDOBYCIA: 2x PD załogi

Przywalcie im
4-10 czerwca: Grać, zniszczyć, wygrać, powtórzyć. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o mistrzowski poziom.
DO ZDOBYCIA: Rozmaitości do wzięcia

Wydarzenie specjalne z okazji D-Day
6-9 czerwca: Upamiętnijcie z nami 75. rocznicę lądowania w Normandii.
DO ZDOBYCIA: 2x PD za zwycięstwa

Przeżyjcie bitwę
11-17 czerwca: Przeżycie, doświadczenie… Lubicie słowne gry? To wydarzenie jest poświęcone – tak, zgadliście – doświadczeniu w każdej formie!
DO ZDOBYCIA: Zmaksymalizujcie swoje PD dzięki rezerwom osobistym

Gorączka PD
15-17 czerwca: Po raz kolejny gorączka rośnie. Zaraźcie wirusem PD swoich znajomych dowódców!
DO ZDOBYCIA: Spore sumy PD

Miażdżące zwycięstwo
18-24 czerwca: Dalej bawimy w metafory dalekich skojarzeń. Miażdżyć, to zadawać uszkodzenia. W tym wydarzeniu ruszajcie do bitwy swoimi ulubionymi pojazdami, bo tym razem chodzi o zadawanie uszkodzeń.
DO ZDOBYCIA: Miejsca w koszarach i wiele innych

Załoga jest najważniejsza
22-24 czerwca: Nawet gdy w grze pojawią się podręczniki dla załogi, to i tak sama załoga jest najważniejsza. Czas im trochę posłodzić życie.
DO ZDOBYCIA: Premie i zniżki dla Waszych ulubionych załóg

Doświadczenie czyni mistrza
25 czerwca – 1 lipca: Im większe wyzwanie, tym lepsza nagroda. Pokażcie, że jesteście w stanie wytrzymać najcięższe próby, a wygracie mnóstwo PD.
DO ZDOBYCIA: 1 ogromny worek PD

Wydarzenie Tankfest
28 czerwca – 1 lipca: Największa wystawa historycznych pojazdów pancernych powraca, i to nie tylko do Bovington. Będziecie ją mogli również poznać w grze – dzięki misjom i zniżkom.
DO ZDOBYCIA: x4 za pierwsze zwycięstwo dnia