oferta indywidualna: wypożyczcie Löwe

Oferta indywidualna rozsyłana do losowych graczy: wypożycz Löwe na 10 bitew i jeśli uda Ci się zdobyć 5600 PD w ciągu tych 10 bitew, otrzymasz go za darmo.

Oferta Lowe

Czy chcielibyście pojeździć czołgiem premium Löwe, nie wydając za dużo?
Jeśli tak, to mamy dla Was specjalną ofertę – wypożyczcie go na 10 bitew za ułamek ceny!

A oto niespodzianka: jeśli uda Wam się zgromadzić 5600 bazowych PD (bez modyfikatorów za konto premium, misje, rezerwy osobiste itp.) w ciągu tych 10 bitew, otrzymacie ten czołg za darmo!
Ważne: czołg można wygrać tylko do 10 czerwca.

TY Tonek

0 0 votes
Oceń wpis:
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Ja nie dostanę takiej oferty bo 5600 PD to dla nie małe piwko.

Ten_warrior_

czyli trza coś tam wygrać, jak ktoś by miał farta i wszystko wygrał to i bot zrobi misje, jak odwrotnie … to wiadomo, 10 bitew to RNG, ja po 30 mam 25% win ratio na 45TP mimo 2,2k średniego dmg lol

Czolg E100

Hurr Durr, za mały wkład w bitwę. Nie no żartuje sobie z ameb które myślą że jak ktoś narzeka to 14 osób przegrywa tylko przez niego 😀 😀 😀

Grzegorz

A jak to wejśc w ta oferte i kto wogole moze? ja nic takiego nigdzie nie widze.. 🙁

Sinecode

To WG decyduje czy dostaniesz ofertę na ten wóz czy nie. Czytamy ze zrozumieniem. 😉

RexScul

On nie tylko kiepsko czyta, ale i pisze. Taki tam analfabetyzm.

ChlebBaltonowski

U mnie oferta do kupienia za 18,05zł.

Albert Wesker

Kolejny sposób na zarobek dla WG… Za 18zł SZANSA ( !!! ) na wygranie Lowe sterowana przez RNG w bitwach xDDDDD dobre

pikawka

Takie życie, że jesteś r*chany wszędzie, gdzie można. Na stacji benzynowej zamiast wachy woda , w restauracji plują do zupy, żona zdradza z listonoszem, a wg reguluje RNG.
Oczywiście to dotyczy Ciebie, bo mnie się takie rzeczy nie zdarzają 😉

SebaS

Może po prostu Ty nie masz samochodu, nie jesz zupy i nie masz żony? Bo co do RNG to też jestem przekonany, że to nie tak do końca, jakbyśmy sobie teko życzyli….

RexScul

W punkt! Z tym „jakbyśmy sobie tego życzyli”. Bo wielu życzyłoby sobie samych trafień i oczywiście samych rykoszetów ze strony przeciwnika. Tylko jak pogodzić ze sobą takie same życzenia graczy, którym przyszło walczyć ze sobą?

SebaS

Nie no. Ja to bym chciał, żeby było tak po prostu, po ludzku. Dam przykład, jak bym nie chciał, a jak jest. Dorobiłem się 53TP. Stokowy, ale co tam. Grałem nim już 20 bitew i WR wynosi… 20%. To ja sam gram czy cała drużyna gra? Średnie WR mam 50% na innych pojazdach a tu wyjątkowo 20% Jestem raczej przeciętnym graczem i nie mam aż takiego wpływu na rozgrywkę, żeby „stokowość” mojego pojazdu zaniżała znacząco poziom drużyny. Co ciekawe, kiedyś, gdy przez 10 bitew nie mogłem którymś z pojazdów zgasić gwiazdki zrobiłem mały eksperyment: z garażu wyciągnąłem ruskie czołgi, zacząłem… Czytaj więcej »

RexScul

Weź monetę. Masz 50% szans na orła i 50% szans na reszkę. Przy każdym rzucie. Może się jednak zdarzyć tak, że będzie seria reszek. Zdegustowany tym weźmiesz inną monetę i co? Nagle wypadnie orzeł! Jak to jest, że na jednej monecie wypada reszka, a na drugiej orzeł? Nie ma związku. Ale jak ktoś chce, to uważa, że jest związek pomiędzy tym jak mu się dzień układa, a tym którą nogą wstał z łóżka. Ludzie są w stanie takich zależności się dopatrywać. Skoro można w tym, to tym bardziej można w czołgach.

Kyzil

Skąd wy te oferty bierzecie ? Przychodzą na maila czy trzeba brać w czymś udział? Jeśli na maila to jeszcze nigdy w życiu nie dostałem żadnej oferty indywidualnej, a gram już w tę grę 5 lat.

Sanchezir

To jest raczej oferta skierowana do nowych/słabszych graczy, którzy nie wydaja na grę. IMHO

Piotr “malek69” Małkowski

https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/13916/
tutaj masz za 18 zł los na loterie

kwarcium

„Ten przedmiot jest dla Ciebie niedostępny. Poszukaj na stronie sklepu innych ciekawych ofert.”

Jak zawsze u wugie, są równi i równiejsi…

Kyzil

No nowszym to ja nie jestem, ale zdecydowanie jednym z tych słabszych. No i kasy też nie wydaję, nie jeżdżę z premką bo gram 5-10 bitew na sesję i to nie codziennie a raz na kilka dni 🙂 Mogliby mi coś przysłać, 18zł bym wydał xD

Raffaello

pfiiii losowość
Mnie to nigdy takiej oferty nie dają :/

RexScul

Niech zgadnę… grasz. A skoro grasz to nie ma po co cię do gry ściągać.