Ic3GamezTv: stream na cheatach, cz.IV

Krótkie info: kolejna aktualizacja po dwóch tygodniach od zgłoszenia sprawy dotyczącej streamera używającego niedozwolonych modów, Ic3GamezTV/Myerlurk: widocznie wystarczy zmienić nick, żeby uniknąć bana i psuć dalej rozgrywkę innym.
Kanał na Twitchu został przeniesiony: LINK

Hallo ich heiße Mr. Cheat bin over 9000 und komme aus dem Darknet.

Myerlurk2Brawa dla WG za szybką reakcję!

24 Odpowiedzi do “Ic3GamezTv: stream na cheatach, cz.IV

 1. Koledzy czołgiści, wiedzieć wam trzeba, że to nie żadne cheaty bądź oszustwa. Tego typu oprogramowanie to inteligentny asystent i wsparcie gracza. Szczególnie użyteczne na słabych ruskich kalkulatorach gdzie gra tnie się niemiłosiernie i gracze nie mają czasu na reakcję. Dzięki takiemu wsparciu mają szansę na równą walkę z przeciwnikiem na potężnym sprzęcie. Pozdrawiam i już reportuje śmiecia :P

  1. Zgadzam się, wsparcie techniczne, zwłaszcza polskie, w WG nie istnieje.
   Genialnym przykładem, w jak wielkim poważaniu mają graczy, jest mój kumpel, któremu ukradziono konto i od 3 tyg czeka na odpowiedź od wg…
   Tutaj trochę więcej info, gdyby kogoś to interesowało:
   http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/735055-kradziez-konta-i-brak-pomocy-ze-strony-wsparcia-czyli-o-tym-jak-wg-traktuje-graczy-free-2-play/#topmost

   1. Z ich punktu widzenia wszystko jest ok – użytkownik zmienił się adres mailowy, bo to możliwe, potem właściciel (czyli według Ciebie złodziej) dokupił golda 2500 i zmienił nick. Pytanie o kody bonusowe jest jak najbardziej zasadne, bo to jedyna rzecz, która może potwierdzić, że Twój kumpel ma cokolwiek wspólnego z kontem, o którym mowa. Ja sam przechowuję gdzieś kartę z kodem na Pz.B2 na wypadek takich sytuacji.
    Powiem więcej – o ile pamiętam przy zmianie maila lub nick’a WG zadaje takie pytania dla potwierdzenia (transakcja zakupu w sklepie, kod lub miasto rejestracji konta), więc teoretycznie nie jest możliwa kradzież konta ze zmianą nicka bez dodatkowych danych. Kiedyś (3-4 lata temu) przekazałem bratu jedno moje konto wot, stąd moje informacje.

    To bardzo niejednoznaczna sytuacja, akurat kiepski przykład na to, jak zły jest support. Ja mam dużo lepszy, ale z World of Warplanes, więc nie ta kategoria.

    1. A swoją drogą jak doszło do „zhakowania” konta ? Koleś miał hasło „password” albo „dupa123” ?
     Pod linkiem możemy znaleźć info, że dawny właściciel podawał „informacje na temat tego w jaki sposób zostały zakupione (…) czołgi ” , tymczasem sugerujesz, że olewka supportu wynika z tego, że konto było nieskażone prawdziwymi płatnościami.

    2. A co jeżeli ktoś nigdy nie użył żadnego kodu, albo zrobił to tak dawno, że nie pamięta?
     Są dziesiątki sposobów, żeby potwierdzić czyjąś tożsamość.
     Jednak nie o tym tutaj, odniosłem się do tego wpisu, ponieważ wsparcie milczy od 3 tygodni. Proszą o jakies informacje, dostają je, a nawet więcej, a później cisza… ani pocałuj mnie w rzyć, ani dziękuję. To chyba sugeruje brak profesjonalizmu i olewackie podejście?

     Nie wiadomo w jaki sposób stracił konto. Prawdopodobnie jakiś keylogger, albo strona woto-podoba, która zczytała wpisywane dane.
     Hasło było skomplikowane i długie.
     Tak, konto było całkowicie nieskażone płatnościami. 100% free to play od samego początku.

   2. Odnośnie supportu to powiem tak : W 2018 w wyniku błędu kampanii osobistych po wykonaniu 15’tych misji nie otrzymałem 2 kobiecych załogantek. Support poprosił o zrzuty ekranu, powtórki z bitw oraz o opis sytuacji w której się to wydarzyło. Po przedstawieniu dokumentacji i potwierdzeniu moich roszczeń zamknęli zgłoszenie i powiedzieli że trzeba czekać na decyzję „góry”. Dostem w rekompensacie jedną załogantkę (przypominam, że utraciłem dwie) a w kolejnym tickecie od supportu dostałem jasno do zrozumienia żebym nie zawracał dupy ;) Support WG to buce, nieudolne matoły i ludzie nie ogarniający podstaw gry którą obsługują. Fallusi i Parchim to ludzie mający głęboko wyjebane na społeczność graczy, nie interesuje ich jakikolwiek problem.

    1. Wymienieni panowie F. i P. mają g%wno do gadania w sprawach pojedyńczych problemów (bo się tym nie zajmują), ale są (byli…) twarzą WG wobec polskiej społeczności, więc niejako urzędowo możesz im nawrzucać.
     Ale miej na tyle rozumu, żeby nie domagać się bezpośrednio od tych ludzi pomocy w sprawie należnej/nienależnej załogantki. Support WG to buce – fakt.

    2. Do pikawka wiesz ze pan F. to ma inne sprawy na głowie bo on już się tym nie zajmuje?

   3. Młodzi sprzedają konta za 200 albo 300 zł a później płaczą do WG że ktoś im konto ukradła odzyskuje konto od WG a kasa już dawno Rozwalona. Moim zdaniem nie powinno być odzyskania konta tylko banicja i usunięcie konta może by się nauczyli ze się nie kombinuje na lewo i prawo

  1. Fajne są takie ziomki co aż tak się spinają o giereczkę, ciekawe jak tam u nich wygląda życie. Najlepszą karą było by usunięcie mu wszystkich czołgów z garażu i wyzerowanie wszystkich zasobów. Po co ban skoro minie i wróci do bycia robakiem

Dodaj komentarz