1.8 TEST i piaskownica: harmonogram

Test II iteracji aktualizacji 1.8 zakończy się 19 lutego o godzinie 8:00; z kolei wieczorem 20 lutego będziemy mogli testować III iterację patcha.
19 lutego o godzinie 10:00 zakończą się testy I iteracji na piaskownicy, przypominam o nagrodach które można wygrać za udział w testach – LINK

Jeśli obecnie testowane na piaskownicy zmiany „nowego balansu” będą zadowalające, zostaną one wprowadzone na serwery publiczne prawdopodobnie późną wiosną.

9 Odpowiedzi do “1.8 TEST i piaskownica: harmonogram

 1. „Test II iteracji aktualizacji 1.8 zakończy się 19 lutego o godzinie 8:00”
  „19 lutego o godzinie 10:00 zakończą się testy I iteracji na piaskownic”
  Czyli że PIERWSZA iteracja będzie trwać dłużej od drugiej, a teraz lecą 2 iteracje na raz? Ciekawe.

    1. Jest różnica między piaskownicą i serwerem testowym na którym testują następny patch. Piaskownica sprawdza całą nową mechanike pocisków, a testowy patch 1.8

  1. Jeśli te zmiany wejdą, to obecny (nie)balans zastanie wywrócony do góry nogami tworząc nowy, moim zdaniem znacznie gorszy (nie)balans.
   Nie będzie się grało lepiej czołgami z pancerzem, będzie się lepiej grało czołgami z wysoką penetracją podstawową oraz czołgami z bardzo dobrą mobilnością. Czyli do rządzących na randomach kołowców i medów dołączą niektóre TDki.

   1. Po zamianach najwięcej zyskają mobilne papierowe czołgi z dużą penetracją na podstawowej amunicji. Strzelanie do nich z HE nie będzie miało większego sensu, więcej obrażeń zada pocisk podstawowy czy nawet gold. Stracą wszystkie pojazdy bazujące na HE (z wyjątkiem art i KW-2). HT dalej będą dalej przebijane z golda od przodu tylko za nieco mniej niż na podstawowym pocisku.

Dodaj komentarz