Vdr: Type 59 Gold

Nikt nie spodziewał się, że ten pojazd kiedykolwiek może zagościć na europejskim serwerze. Był on typowym wymysłem chińskiego rynku i firmy zarządzającej tamtejszymi serwerami World of Tanks. Jednak Type 59G trafił również do nas, ale już na szczęście bez dodatkowych bonusów do zarabianych kredytów. Jego cena jest oczywiście niewspółmierna do przydatności samego czołgu… ale kto bogatemu zabroni?

Vdr teraz:
0 0 votes
Oceń wpis:
24 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Mokaze

Buractwo i żenada, mam nadziej ze tak jak w Azji tak i u nas nawet własne składy będą rozwalać takich buraków grających tym złotym gównem….

Xenlin

Bieda piszczy i nie stać było? Czy może „Januszowa” zawiść się włączyła?

Czołg jak czołg, kolekcjonerska perełka i tyle. Nie rozumiem o co cały ten ból dupska. Masa ludzi miała złoto z paczek z świąt i nie mieli co z nim zrobić to kupili sobie Typka. Ale oczywiście trafi się „miszcz cebuli”, który wszystkich dookoła będzie hejtował.

Mokaze

Trafi ci się jak będę strzelał ci w dupę mistrzu toczącego gówna w złotym typku..

Xenlin

Strzelał w dupę… czekam na to. Z chęcią popatrzę jak sojusznicy rozstrzeliwują retarda, który się podświetli na niebiesko.

Więcej krzyczysz niż będziesz w stanie zrobić. Najlepiej zaparz sobie melisy, puść relaksującą muzykę pooglądaj zdjęcia kotków i wróć do świata ludzi, bo w chwili obecnej przeszedłeś w tryb plucia jadem na lewo i prawo. Poza tym jedyną osobą w tej chwili świecącą przykładnym buractwem jesteś ty.

Komandor Shepard

Ale o co chodzi?

comment image

Czolg E100

+1 😀

DragstaR1

Mokaze.. Wiem że to co teraz zrobię to złamanie regulaminu i ogólnie zasad dobrego zachowania. Ale trudno… Jesteś zwykłą kurwą. I tyle w temacie.

Mokaze

Jak już tak łamiemy regulamin – pierdoli mnie twój smutek pedalska szmato..

RexScul

Najgorsze w przypadku osób chorych umysłowo jest to, że nie mają świadomości swojej choroby. Dlatego niestety się je ubezwłasnowolnia i poddaje przymusowemu leczeniu. Ale ile do tego czasu złego wyrządzą…
Mam nadzieję, że Mokaze szybko zostanie zamknięty.

Wild_Butter

Mokaze wyzywasz od homoseksualistow a jak zeskanowalem twoj komentarz to mi skali zabrakło w moim gejoskanerze xD

Czolg E100

A nas wali twoje zdanie dzieciaku

RexScul

Zgadzam się co do początku – buractwo i żenada – w twoim wykonaniu.

Sinecode

Właśnie to Ty pokazałeś swoje buractwo i żenadę. Żeby ten czołg miał jeszcze takie bonusy do zarobków jak na serwerze azjatyckim, a to zwykły drogi skin na ten czołg, który jak może usłyszałeś w filmiku jest strasznie przeciętny. Inna sprawa że odstrzeliwanie sojusznika, w jakim czołgu by nie był, czy za góry złota czy to ten cholerny arciarz, to najgorsza oznaka tzw. niedoje*ania mózgowego, tak jak u tych zwierząt z FAME które widziałem jak odstrzeliły gościa tylko za to że sobie kupił Type 59G. W bitwie liczy się każdy pojazd a jak zobaczyłem na własne oczy jak 4 debili się… Czytaj więcej »

Czolg E100

A gdy krzyczę by banować takie zera permem, to zaraz się obrońcy znajdują. Że na kim będę dmg robił bla bla bla, na każdym napotkanym, a jak ktoś ma problem z kimś więcej niż pomarańczką to też powinien zerwać bana za utrudnianie gry innym

dundee447

„(…)buractwo i żenada(…)”??? Proszę Cię… równie dobrze możesz tak nazwać wszystkich posiadaczy Patriotów, Liberte, Alpen Tigerów etc. Osobiście mi tzw. „clowncamo styl”, nie odpowiada i takich cudaków w garażu nie mam, ale o gustach się nie dyskutuje. Jeden ma w garażu zegar, inny załogę rodem z mangi, albo avatar z kucykiem pony – jak kto woli. Buractwo i żenada to wychodzi z Twoich wypowiedzi. Nie ma się co dziwić, skoro społeczeństwo obserwując na co dzień, jak od lat bezpardonowo atakuje się elity, to potem mamy do czynienia z ssytuacjam, w których polski cham czuje się dumny ze swojego chamstwa, polski… Czytaj więcej »

mic.januszewski

Typowe dziecko internetu 🙂 bohater zza klawiatury i ****** w realu :)Powiedz mi „bohaterze” czy jeżdżąc po drodze swoim 20-letnim dieslem, za którym Niemiec płakał jak sprzedawał, wjeżdżasz w d*** kolesiowi, który siedzi w Bugatti? Dlaczego nie?

pikawka

@ Mokaze

Spróbuj w realu, bierz łom, szukaj i niszcz. Czekają: droższe samochody niż Twoje sanki, domy ładniej pomalowane niż Twój blok, jabłka w biedrze smaczniejsze niż te, które kupiła mama itd. Ludzi nie tykaj.

Sinecode

Gdyby miał potraktować łomem wszystkich mądrzejszych od siebie to by łom połamał…

drupol

mokaze to taki mały zawistny troll, dobra rada sprzedaj mokaze wszystkie swoje premki i gold ammo bo nie każdego na to stać. Ludzie w jakiś sposób zdobyli złoto na ten czołg, na pewno go nie ukradli Tobie. Btw rzuć fajki i alkohol to stać Cię będzie na takie czolgi…..

marcysiek

Jeżeli WG może na czymś zarobić, to prędzej czy później to wprowadzi. Kwestia czasu. 🙂

Sinecode

A gracze sami to dodatkowo napędzają. Niektórzy tak wyczekiwali WT Auf E100 że na pewno tam w Mińsku już kombinują jak tu na tym zarobić w kolejnej edycji Black Market. Ponowne wprowadzenie go do gry to nie problem…

Fox

Tu nie chodzi o to że był on drogi tylko o to że ta gra wygląda żenująco w dobie tych skórek kolorowanek w jelonki, bombki i inne takie a tu do tego wjeżdża taki złoty tajp…
Przecież ten złoty tajp to jak synonim obciachu a nie dobrobytu, to tak jakby sobie kupę pomalować na złoto, ale kupa nadal będzie kupą.

pikawka

Tak, będzie to obciach, ale za własne pieniądze gracza. Za zły gust (chociaż wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje) nie wypada do nikogo strzelać, nawet w grze komputerowej.