War Thunder: zwiastun 1.87, Gaijin vs gracze

Jako ciekawostka, zwiastun aktualizacji 1.87 w wykonaniu firmy Gaijin oraz graczy trudniących się amatorsko obróbką wideo, który lepszy?

OFICJALNY ZWIASTUN

NIEOFICJALNY ZWIASTUN

TY Battlemover

0 0 votes
Oceń wpis:
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
RexScul

I jedni zrobili to za free, a dla drugich jest to wynik pracy zarobkowej. Masakra.

BattlemoveR

O, dzięki Dom1n. Zapomniałem już, że to wysłałem 😀
Zaiste masakra. Jakbym ja kierował tą firmą, to leciałbym po Pandramodo w podskokach, z umową o pracę, albo chociaż nawiązał współpracę zarobkową. Kasę na szkodniki typu szwagier prezesa Stona to mają, mogliby i tego utalentowanego gościa przytulić.

Grytek1

No cóż 😉 ktoś tu zatrudnił niewłaściwych ludzi..

tbramirez

Chyba oglądaliśmy dwa różne trailery bo ten Gaijin miażdzy nieoficjalny pod każdym względem. Od razu dodam że w życiu nie grałem w War Thundera żeby nie było że jestem jakimś fanboyem.

d s

i co z tego powyżej 4,7 coraz ciężej znaleźć komplet do bitwy na samolotach na 6,7 to chyba raz miałem w ciągu miesiąca po pełnym składzie a tak to od 5 -7 w drużynie, co jest masakrą dla odkrywania stockowym jetem

Kyzil

Moim zdaniem oficjalny jest znacznie lepszy, pokazuje akcje, jest dynamika, różne ujęcia a w tym amatorskim czołg, obrót wieżą strzał i spowolnienie i tak w kółko.

Koval07

Kurła bez porównania Gaijin lepszy. Nie wiem czym się stuleje podniecają.

RexScul

Przypadkowy zlepek migawek jest dla ciebie lepszy. OK – o gustach się nie dyskutuje. Nieoficjalny „podniecamy” się dlatego, że jest budowanie napięcia, całość jest bardziej spójna, lepiej oddany klimat walki, niesie ze sobą konkretne informacje. Jako osoba, która z WT nie ma nic wspólnego więcej wiem po nieoficjalnym, niż po oficjalnym. Po oficjalnym wiem tylko tyle, że jest to 1.87.
Co zaś do stulejki – idź do lekarza. Skoro nawet w takim wątku twoje myśli idą w tym kierunku, to raczej wskazuje na fakt, że jest to twoja zmora.

Sinecode

Przeglądam internety po godzinie wkurzającego grania w WoT-a a tutaj taka reklama:
https://imgur.com/VzGt46W
Przypadek?

RexScul

Nie. Profilowanie w celu lepszego adresowania reklam zostało wprowadzone już jakiś czas temu. Ale miło, że wreszcie to zauważyłeś.