TVGRY: jak karać graczy trollujących innych graczy

Towarzysz strzela ci w plecy, wprowadza w błąd, blokuje drogę. Jak gry starają się karać graczy za niepoprawne zachowania?

0 0 votes
Oceń wpis:
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Ciekawe przypadki tam przedstawiono ale o gamoniach w „najlepszej z gier” cisza.

BattlemoveR

Widocznie uznali, że ta gra nie rokuje najlepiej i szkoda na nią czasu antenowego 😛

Grytek1

WG daje bana na godzine za teamkill a wypychanie zza osłony jest całkowicie bezkarne. Za wyzwiska na czacie dają max kilka dni zawieszenia komunikacji.

Óðinn

” Overlord pisze:
24 kwietnia 2019 o 20:46

Cheaty działają jak złoto. 🙂 Pozdro dla WG lamusów 😉”

Wiesz że działają znaczy że używasz a masz ból dupy że dają małe bany za utrudnianie gry lub za wyzwiska

Grytek1

Nie mam bólu dupy ale dziękuję za troskę. Prawda jest taka że jak ktoś płaci i się pilnuje to mogą mu na kant dupy naskoczyć. Tabula Rasa w zakładce kar 😉 Tundry, lasery i inne cheaty w topowych klanach to norma. Myślisz że wszyscy grają uczciwie bo dali kilka tysięcy banów ? Widziałem nagrania klanu Mirków gdzie rozgrywki uczciwą nazwać nie można było 😉 Kolega z klanu ma zaznaczanie przeciwników poza obszarem rysowania za pomocą jakiegoś graniastosłupa i łupie wrogów mimo że nie powinien ich teoretycznie widzieć. Nikt mu nie udowodni oszustwa. Sam gram bez modów i cheatów ale wiem… Czytaj więcej »

BattlemoveR

Trudno żeby kanciarze i oszuści ścigali kanciarzy i oszustów 😛

Sinecode

Sami się przyznali że margines błędu przy banach to bodajże 2-3% na ślepo. Czyli niezależnie czy delikwent używa cheatów, płaci czy nie, to i tak dostanie odgórnie bez podania przyczyny. Znam gościa co wsadził w tą grę 6 tysięcy PLN i dostał bana z dnia na dzień na ślepo. Jakiego ataku kurwicy dostał jak mu odpisali „bo naruszał regulamin” to sobie tylko możecie wyobrazić.

Grytek1

WG to białoruska firma i takież są jej standardy obsługi użytkowników. Co by się nie działo pisanie do supportu to jak walenie głową w mur