WoWs: suchy dok

California.

World of Warships to największa wirtualna stocznia na świecie.

Jakość pracy wykonywanej przez naszych artystów poprawia się z roku na rok, a równocześnie wymagania co do szczegółowości tworzonych przez nich modeli stale rosną. Niestety, kamera w grze nie jest w stanie wyeksponować wszystkich szczegółów i piękna ich dzieł, jednak tutaj z pomocą przychodzi seria Suchy dok! Obejrzyjcie jej odcinki, by docenić szczegółowość wykonania detali różnorakich obiektów na pokładach okrętów.

Dziś skoncentrujemy się na amerykańskim pancerniku VII poziomu! W latach 20. był on okrętem flagowym Floty Pacyfiku Stanów Zjednoczonych. Po ataku na Pearl Harbor okręt California przeszedł gruntowną modernizację, która znacząco zmieniła parametry okrętu. Zachęcamy Was do obejrzenia tego pancernika z nowej perspektywy w nowym Suchym doku!

Filmik się spodobał? Subskrybujcie nasz kanał, aby nie przegapić nowych odcinków!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ


Przygotowaliśmy dla Was prezent. Wypatrujcie żetonów społeczności w tym i innych artykułach na naszej stronie! Możecie je wymienić na różnorodne przedmioty w zakładce Morska społeczność w Zbrojowni. Bądźcie na bieżąco z wiadomościami i dzielcie się artykułami ze znajomymi, żeby oni również mogli odbierać prezenty!

Możecie odebrać swój prezent do: Pon. 18 Paź. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 18 Paź. 15:00

Oglądajcie nasze oficjalne streamy i bierzcie udział w testach publicznych oraz innych aktywnościach, aby zdobywać żetony społeczności. W sumie, do końca aktualizacji 0.10.9, naszej stronie internetowej możecie zdobyć maksymalnie  1510 żetonów społeczności.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Californię najpierw wydobyto a po remoncie przebudowano tak jak pozostałe zatopione pancerniki. Było to zwykłe zmarnowanie surowców i czasu ale propaganda i upór FDR wygrały. Środki włożone w ich odbudowę mogli użyć na pierwszych BB65 i BB66, które złomowano na pochylni w 1942 roku i ponownie rozpoczęto w 1944 roku.