1.14.1: aktualizacja wkracza do gry!

Sierpniowy upał już sobie poszedł, ale to nie oznacza, że robimy sobie przerwę!

Rebalans kilku pojazdów chińskich i trzeci etap Linii frontu to najważniejsze elementy nadchodzącej aktualizacji. A pod koniec czeka na Was coś tajemniczego. Domyślacie się, co to może być?

Siedem pojazdów z chińskiego drzewa technologicznego i jeden odpowiednik premium doczekały się zmian w statystykach, które poprawiły ich skuteczność bojową oraz styl rozgrywki. Więcej szczegółów o zmianach znajdziecie poniżej:

SZCZEGÓŁY

1

2

3

4

5

6

7

8

Linia frontu. Etap 3.

Trzeci etap Linii frontu zbliża się szybko, a oczekiwanie na jej powrót to idealny czas na przygotowanie pojazdów, dopracowanie swojej najlepszej taktyki i wypróbowanie nowych strategii. Przecież to może zadecydować o zwycięstwie lub porażce.

Halloween

JUŻ NIEDŁUGO

update 1.14.1

Konto premium

Gracze posiadający konto premium otrzymają dodatkowe 24 godziny konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać jakichś zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

update 1.14.1

Wyłączenie

Serwery gry będą wyłączone 13 października w godzinach 2:30–8:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Dowódcy, do boju!
Nadeszła aktualizacja 1.14.1! Wypróbujcie zrebalansowane pojazdy chińskie i przygotujcie się na nowy etap bitew 30 na 30 w Linii frontu!

PODYSKUTUJ NA FORUM
LISTA ZMIAN

ź: WoT

4.4 5 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

III etap LF już za tydzień!!!

KosmoKaczka

Ach, tak, także lubię ten tryb. Jakie masz odczucia po tym jak wcisnęli do niego IX tiery?

czarna

W końcu się do czegoś przydają te 9.

Jisaburo Ozawa

Dziewiątki są problemem pod koniec bitwy gdy bronią celów. Mają więcej hp i siłę ognia więc ciężej je pokonać. Kołowce są idealne do rozbijania ich obrony. Raz jeździłem Ebrkiem wzdłuż ich czerwonej linii przez ponad 5 minut, tamci się na mnie rzucili a nasi z mojego spota zaczęli ich wykańczać rezerwami. Cele rozwalone i bitwa wygrana. Specjalnie dla LF teraz zacząłem robić linie kołowców i jestem na 9.

Paweł W

Ach WG i te ich upośledzone teksty… „dopracowanie swojej najlepszej taktyki i wypróbowanie nowych strategii.” Jak mam to zrobić skoro tryb jest niedostępny? Gdzie mam te taktyki i strategie dopracować i WYPRÓBOWAĆ? Na randomie? LOL. Już pomijam że zwycięstwo/porażka nie ma żadnego znaczenia…
A ten tryb hallowenowy, tak jak tego wafentragera to ile lat będą wałkować? Bo zalatuje odgrzewanym kotletem i pójściem na łatwizne, ale z drugiej strony 2 lata go robili, a dopiero raz był dostępny więc…