World of Tanks: polityka Fair Play, aktualizacja

W World of Tanks zawsze byliśmy otwarci na modyfikacje, które są zgodne z naszą Polityką Fair Play

Ale w dalszym ciągu nie dopuszczamy do gry niechcianego, oszukańczego i szkodliwego oprogramowania, które manipuluje rozgrywką i dostarcza nieuczciwej przewagi. Raz jeszcze chcemy zaznaczyć, że nie tolerujemy oszustwa. Zapewnienie zasad fair play zawsze będzie jednym z naszych głównych priorytetów, i dołożymy wszelkich starań, by środowisko gry było możliwie jak najbardziej wolne od oszustwa.

Dzisiaj, uczyniliśmy kolejny krok w tym kierunku i nałożyliśmy potężną falę banów na wszystkich serwerach. W tej fali nałożyliśmy karę na 2241 kont w regionie EU. 1577 z tych kont otrzymało pierwsze ostrzeżenie, a 664 zostało zbanowanych permanentnie.

Wszyscy oszukujący, którzy otrzymali sankcję w tej fali banów, zostaną również usunięci z klasyfikacji bitew rankingowych.

Po tej fali banów nastąpią kolejne, więc by odnaleźć zweryfikowane i najnowsze mody do World of Tanks udajcie się do Mod Hub. Mod Hub to najbezpieczniejsze, legalne źródło różnych modyfikacji w World of Tanks.

Grajmy fair i odpowiedzialnie, ciesząc się grą!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
expected

Żenada i tyle w temacie 🙂 Oni nadal uważają że ktoś, te ich farmazony bierze na poważnie?

Czolg E100

Żenada to że nawet tu zrobiłeś swoje konto by pisać swoje wysrywy

Czolg E100

Tylko tyle? XD

Wastar

„potezna fala banuf”

Wild_Butter

Tak? A Ja nic nie poczułxm.

Bochemix

„POTĘŻNĄ falę banów na wszystkich serwerach” – propaganda na poziomie TVPis xd

rayu

raczej na poziomie TVNaZi XD

Wild_Butter

jeden chuj, bo nie wiem czy wiecie ale to jest bardzo istotny obszar (polska) w geopolityce i ścierają sie tu wszystkie możliwe bezpieki i służby dlatego jest chujowo bez względu kto wygra „wybory”

Heniek

chciałbym zobaczyć ile tysięcy kont by poszło się je… bo wprowadzeniu anty-cheat’a w grze, może doczekamy kiedyś takiego dnia, albo ktoś zrobi takiego moda

Sinecode

Marzenia ściętej głowy. Nagle by się okazało że 90% cheatów jest z samiuśkiego Mińska i prowadzi do Partizanskiy Prospekt 178/2. Tak, to siedziba Wargaming… 😉

rayu

Raczej by się okazało że 90% graczy to ci co regularnie płacą w tej grze za cokolwiek i są najaktywniejszymi graczami w tym z topowych 100 klanów. Trudno pozbyć się graczy, którzy w największy sposób przyczyniają się do dochodów WG. Samo WG i ich pracownicy co rusz dowodzą że z tą grą mają do czynienia tylko „na papierze”

sebastianporeda22

tak drugi to perm przestań cheatować złodzieju.

Tomek

Zlikwidować resmods i założyć anty cheeta sprawę by rozwiązało,ale też by przyczyniło się do upadku WG .Rosja czy Białoruś i nic w temacie każdy wie o co chodzi

Czolg E100

brak cheatów i upadek WG XDDD? Zmień dealera człowieku

Overlord

O nie! jesteśmy zgubieni! – Nie powiedział żaden z cheaterów.

Jisaburo Ozawa

Jakiś czas temu vdrpl opowiadał historię o skill4ltu że ten znany Litwin oskarżał WG o manipulowanie rozgrywką i ułatwianie bitew cckom. Podobno finalnie okazało się że miał zainstalowanych tyle modów że sam powodował u innych graczy lagi. Prawda to czy miejska legenda?

Sinecode

Znajomy co jest adminem w pewnej gierce on-line twierdzi że technicznie jest taka opcja i ludzie którzy zajmują sie internetem też to znają. Chodzi o to że typ wysyła Ci wiadomość, która w tle odpala pierdyliard reklam znacząco spowalniających działanie internetu u przeciwnika, przez co ma pierońskie lagi i nie może grać skutecznie. To tak jakbyś nie wiem, grał w domu, siedział na wi-fi i ktoś by Ci odpalił w tym czasie na innym urządzeniu na tym samym wi-fi film w full HD lub 4K który doiłby neta. Jeśli ktoś twierdzi że to miejskie legendy tak jak że w WoT… Czytaj więcej »

Jisaburo Ozawa

Ja się absolutnie na technikaliach internetowych nie znam i już chyba nie poznam bo za stary jestem. Tyle tylko że w czasie gry rzadko ale jednak mam niespodziewanego laga jak ktoś nagle mi wyjedzie lub ja nagle wyjadę na innego gracza. Dany lag powoduje że mam trach! bach! i garaż!. Pozdrawiam.

Sinecode

Wiadomo że jakieś lagi czy problemy z połączeniem mogą być, ale wszystkei tego typu niuanse WG zwala na graczy że mają ujowego neta. Ja mam prawdopodobnie najlepszy internet na rynku w światłowodzie, z żadna gierką problemu nie mam, a mimo to WoT ma lagi i to czasem absurdalne. Dużo winy jest po stronie WG które chyba ma gdzieś serwery i wynajem lepszych albo wymuszenie modernizacji na właścicielu. Bo po co inwestować w giereczkę, dawaj golimy jeleni na sklepie premium.

Jisaburo Ozawa


Jeżeli chodzi o kwestię mojego chwalenia się to na mojej wsi każdy kto chce ma internet w światłowodzie (mam i ja). Druga sprawa to jedna z dzisiejszych bitew i masowe lagi od jej początku. Po skończeniu odliczania i rozpoczęciu się bitwy, gracze masowo zgłaszają lagi (u mnie nie było) i faktycznie coś dziwnego zaczęło się dziać. Drużyna dziwnie się rozjechała, większość pojechała w jedno miejsce, na mojej flance jestem tylko ja w Turtle Mk.I plus jakiś 60TP. Wrogie X rozwaliły nas po chwili, zdarłem tylko dwa razy lakier Chiftainowi. Reszta też szybko wykorkowała. Niedzielny dzień jak co dzień.