sklep premium: AMX M4 mle. 49

Francuskie czołgi mają reputację delikatnych pojazdów o pancerzach grubości kartki papieru, które niczym crossaint odkształcają się pod najmniejszym uciskiem.

Oczywiście, mają swoje zalety, ale pancerz zazwyczaj nie stanowi jednej z nich. Jednak od reguły zawsze znajdzie się wyjątek. Poznajcie VIIIAMX M4 mle. 49 , francuski czołg twardy i niebezpieczny niczym 3-letnia bagietka.

Ten czołg ciężki nie ma powodów do kompleksów wobec przeciwników, a to za sprawą doskonałego opancerzenia przedniego kadłuba i ponadprzeciętnej żywotności. Wykorzystajcie 10° opuszczenie działa do taktyki ukrytego kadłuba i ześlijcie deszcz pocisków na każdego, kto pokusi się odgryźć kawałek Waszych PW. Przyzwoita mobilność gwarantuje, że zawsze znajdziecie się tam, gdzie Was potrzebują — czy to przebijając się przez linie wroga, czy utrzymując flanki. Niezawodne działo 100 mm SA 47 o wyjątkowo dobrej wartości penetracji przebije nieprzyjacielskie pojazdy i utrzyma przeciwników w ryzach.

Oferta: AMX M4 mle. 49

Dostępna od 14 lipca, 07:00 CEST do 21 lipca, 07:00 CET (UTC+2)

Poziom VIII tygodnia za 154,11 PLN

  • VIIIAMX M4 mle. 49
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto premium WoT: 30 dni
  • 15xMisja: 5X PD za zwycięstwo
  • 5xRezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
John

Ciekawe czy wypuszczą choćby jeden pojazd bez dodatków.Konta premium mi już wystarczy.

expected

WOT aktualizacja 1.13 – W następstwie BUFFA do amunicji HE, na wszystkich +/- 95 pojazdach zostały załadowane tylko i wyłacznie pociski OB Nowy styl gry (MÓJ, zeby nie było) wygląda następująco: A) Pojazdy – Pojazdy LT, wyposażenie zamienione do full cammo (gra z czerwonej lini) – Pojazdy MEDIUM, wyposażenie zamienione na full cammo (gra z czerwonej lini) – Pojazdy HT, wyposażenie zamienione na full cammo (gra z czerwonej lini) – Pojazdy artylerii, wyposażenie zamienieone na full spot, gra z pierwszej lini ^^ (bo tylko do tego się teraz nadają. No chyba że na załoganta dadzą jakiegoś wędkarza, to pomyślimy o… Czytaj więcej »

Jisaburo Ozawa

Widzę że kolega wpadł w histerię i ma depresję. Dla mnie nowa łata oznacza że wyższe tiery spamuję goldem i tyle w temacie. A na koniec ci zdradzę tajemnicę poliszynela. To wszystko co się teraz dzieje złego z grą jest tylko i wyłącznie winą graczy którzy namiętnie i bezmyślnie kupowali wszystkie zimowe paczuszki, letnie okazje, jesienne promocje, itp. Wyhodowaliście sobie zachłanną bestię to teraz nie jęczcie jak baby.

expected

Mówisz do mnie o histerii i depresji a brzmisz jak bita żona 🙂
Nie potrafisz wyczuć satyry, a wymienione przez Ciebie na wstępie „upośledzenia” znasz chyba z autopsji? 🙂
Ja się nigdy tak dobrze nie bawiłem w tej grze, jak po aktualizacji Nr. 1.13 XD

Kowalski02

Natomiast ty, jak widać nie znasz jednej z podstawowych zasad komunikacji. Jeżeli (jak to nazywasz) twoja „satyra” nie jest powiedziana w sposób oczywisty, a wypowiedź brzmi poważnie, nieironicznie, inni rozmówcy cię nie widzą, ani nie słyszą, a jedynie czytają co piszesz, to w jaki sposób wyczuć tutaj satyrę? Nie widzimy twojej twarzy, nie słyszymy twojego głosu, wszystko co możemy to przeczytać tę twoje wypociny.
A smaczku jeszcze dodaje fakt, iż płaczków, którzy pisali podobne rzeczy, raczej nie żartując pod każdym zamieszczonym artykułem przewinęło się przez to forum od cholery. Nie zapraszam do dalszej dyskusji.

Sinecode

Nie widzę tu ani trochę satyry o której piszesz dalej w komentarzach. To co opisałeś to potrafią być przykłady 1 do 1 z giereczki.

Jisaburo Ozawa

Moja pierwsza diagnoza obywatela była jednak trafna gdy zajrzałem na rykoszet.
Tam wyżej wymieniony wdał się w długie debaty z innymi obywatelami którzy o dziwo również nie podzielali jego poziomu depresji. Mimo wszystko szkoda bo to jest problem ale tylko tyci tyci w obecnym wocie.

expected

Toż było nas prawie 100% zadowolonych XD. Tak trzymać i jak zawsze, do >>>>>zboczenia^^<<<<<>>pierwszej lini ^^<<>>>> wędkarza, to pomyślimy o rybkach ^^<<<<<<

Jesteś Panie Kowalski daleko za rdzennymi mieszkańcami czarnego lądu XD
Mówienie wprost też by na Ciebie nie podziałało.
Idź pachnieć gdzie indziej.

Jisaburo Ozawa

Słówko „MÓJ” i reszta tekstu świadczy o tym że ukochana i często zasilana finansowo produkcja dała ci arbuza. Tłumaczenie się że to jest satyra (bo jest) nie zmienia generalnego faktu że WG cię wydymało. Tyle kasy i czasu w pizdu.

expected

Analiza słowa „mój” i mamy werdykt:)
Nie wiem jaką miarą kroisz innych, chyba swoja własną.
A jeżeli postrzegasz to, tak jak chcesz postrzegać (bo inaczej nie potrafisz, ponieważ jesteś ograniczonym ignorantem, z brakiem dystansu i zerowym wyobrażeniem), to takie jałowe dyskusje mnie nie interesują 🙂
Zrobiliście mi dzień 🙂 od dawna się tak wyśmienicie nie bawiłem. Inni chociaż się postarali, kolega niestety zamknięty w swoim betonowym, nudnym, szarym kregu, nie dął rady4. Ale coż, może innym razem dam Ci szansę. Pozdrawiam

Jisaburo Ozawa

Nie odwracaj kota dupą do przodu. Wypociłeś pamflet, nikt się nie raczył zaśmiać a teraz dorabiasz do tego swoją logikę. Na koniec zdradzę ci tajemną prawdę znaną już jaskiniowcom: każdy człowiek postrzega innych swoją miarą bo jaką ma mieć? Chyba że masz nieludzkie nadludzkie możliwości i wchodzisz jak pasożyt w dusze innych ludzi i ich prześladujesz.

expected

Łoo typie to Ty jesteś daleko za jaskiniowcami jeszcze, jak obce jest Tobie, pojęcie choćby empatii 🙂
Ale co zrobić, skoro takich krawców na forum pełno. NIe macie sie czym nawzajem uzupełniać, stąd to wąskie spektrum myślenia.
P.s pół polski spadło z krzeseł po tych (jak to nazwałeś? wypocinach? (nie mieli problemu z dystansem))
Tobie najwyraźniej za mocno utknął kij od szczotki w dupie, stąd ta niepotrzebna ofensywa 🙂 ale co kto lubi, nie będę wnikał w Twoje życie erotyczne. Pozdrawiam

Jisaburo Ozawa

Ok. Wygrałeś. Jesteś górą a raczej na górze. Pokaż teraz co potrafisz. Do boju tygrysie!

expected

Słabo. Naprawdę słabo. Inni sie chociaż postarali, Ty jesteś albo za leniwy albo nie zbyt mądry.
Jeżeli chcesz nawiązać jakąś ciekawą konwersację to musisz się najpierw postarać… .

Jisaburo Ozawa

Ja nic nie muszę, tym bardziej dyskutować z krętaczem.