Wargaming Game Center

Przenosimy graczy do Wargaming.net Game Center i tworzymy zunifikowaną infrastrukturę dla wszystkich projektów z uniwersum Wargaming.net. Przejście będzie dotyczyć wszystkich gier, a kolejnym krokiem dla wszystkich czołgistów jest przeniesienie wszystkich uczestników testu publicznego do Game Center.


Test publiczny będzie dostępny tylko przez Wargaming.net Game Center. Program uruchamiający testu publicznego zostanie zaktualizowany przy uruchomieniu, a następnie wszystkie zainstalowane gry zostaną zaimportowane do Game Center, wliczając klienta testu publicznego World of Tanks. Nie będzie żadnego innego sposobu na uruchomienie klienta testu publicznego.

Klient testu publicznego jest dostępny tutaj:

Czym jest Wargaming.net Game Center?

  • Zunifikowana infrastruktura dla wszystkich projektów z uniwersum Wargaming.net.
  • Wszystkie gry Wargaming, jak również test publiczny i piaskownica w jednej aplikacji.
  • Dostęp do gier przez jedno kliknięcie i wsparcie dla wielu kont, w tym kont z różnych regionów.
  • Elastyczne aktualizacje gier: możliwość automatycznej aktualizacji gier, kiedy nie są uruchomione.
  • Zarządzenie zgłoszeniami do Działu Obsługi Klienta z aplikacji.

Zainstaluj Wargaming.net Game Center

 

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę wybrać serwer WoT przed wejściem do garażu?

W ustawieniach klienta włącz opcję „Wyświetlaj opcję wyboru serwera po starcie gry”.

Czy mogę dodać grę do Game Center bez jej powtórnego pobierania?

Tak, możesz. Game Center może zaimportować zainstalowane gry. Przejdź do zakładki Wszystkie gry, kliknij na Importuj zainstalowane gry i wybierz ścieżkę do gier, które chcesz zaimportować.

Czy Game Center używa więcej zasobów niż program uruchamiający?

Game Center używa domyślnie mniej zasobów niż program uruchamiający. Jeśli chcesz przyspieszyć proces instalacji, możesz włączyć opcję „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”. To pozwoli Game Center używać zasobów, które mogą być aktualnie używane przez inne procesy, co może doprowadzić do spadku ich wydajności. Ale gry będą instalowane i aktualizowane szybciej. Jednocześnie, jeśli w systemie nie ma żadnych ciężkich procesów, instalacja zajmie w obu przypadkach tyle samo czasu.

Jeśli gra zostanie uruchomiona z Game Center, przestaje szukać aktualizacji i powiadomień. Obciążenie procesora jest pomijalne (~0%). Obciążenie sieci również jest zerowe.

Dlaczego w Game Center jest tak dużo bannerów?

Game Center daje dostęp do najnowszych wiadomości i okazji w uniwersum Wargaming.net. Dostęp do wszelkich ważnych informacji w jednym miejscu jest wygodny i oszczędza czas.

Czy Game Center będzie używać moich danych osobowych?

Game Center przechowuje tylko nazwę użytkownika, adres e-mail i token – tymczasowy unikalny identyfikator użytkownika. Aby pomóc w optymalizacjach gier, Game Center może wysyłać anonimowe dane z konfiguracją komputera.

Czy mogę przełączać konta bez wprowadzania danych logowania za każdym razem?

Tak, możesz. Możesz nawet przełączać się pomiędzy kontami dla różnych projektów i klastrów. Przykładowo, będziesz mógł używać kont z różnych regionów dla WoT.

Dlaczego Game Center nie zamyka się automatycznie po uruchomieniu gry? Czy zostanie to zaimplementowane w przyszłości?

Game Center nie zamyka się, bo automatycznie aktualizuje dane gry i dane konta użytkownika.

Czy mogę instalować klienty gry dla różnych regionów (WNP, EU)?

Tak.

Czy Game Center jest kompatybilny z komputerami Mac?

Jeszcze nie, ale planujemy dodanie wsparcia w przyszłości.

Poprzednio miałem problem z Game Center, w którym aplikacja nie zwalniała pamięci po uruchomieniu gry. To wpływało na wydajność mojego komputera PC z dolnej półki. Czy ten problem został rozwiązany?

Tak, ten problem został rozwiązany i nie powinieneś go już napotkać. Jeśli Twój komputer PC zacina się podczas aktualizacji gier, sprawdź, czy włączona jest opcja „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”. Jeśli wydajność jest wciąż bardzo niska, możesz włączyć opcję „Wyjdź z Game Center, gdy zamykam główne okno”.

Czy jest różnica w użyciu ruchu sieciowego pomiędzy programem uruchamiającym grę i Game Center?

Nie ma istotnej różnicy: nic nie jest dodatkowo pobierane ani przesyłane. Co więcej, możesz ustawić terminarz aktualizacji w ustawieniach aplikacji, co ograniczy czasy automatycznego pobierania aktualizacji. Możesz również ograniczyć prędkość pobierania, ale pobieranie aktualizacji będzie wtedy trwać dłużej.

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Lechv

No fajnie, kolejna rzecz, do której WG nas zmusza (czyli instalacja tego gówna żeby pograć na serw testowym).
Żeby jakieś korzyści płynęły z korzystania z tego gówna. Używałem przez jakiś czas i ta apka nie oferuje nic więcej poza zamulaniem kompa i problemami z aktualizacjami.
I z tego co mi wiadomo od tego czasu (pare miesięcy) niewiele sie w tym temacie zmieniło

Sinecode

Serio chce Ci się bawić na testowym? Banda ruskich dzieciaków która za każdym razem wbija do gry załadowana full gold ammo na Type 5 Heavy i FV4005. Nowa linia czołgów, nowe mechaniki? Srać, to, jedziemy 430U full gold albo 140-tką. Albo co gorsza artą…

Natxd

Czemu zmuszają ludzi do korzystania z tego? Sam z tego korzystam, ale nie wiem jaki interes ma WG w zmuszaniu do tego ludzi.

User_3543234

Wypierdalac mi z tym

Pointman0

WG Game Center?
comment image

frans04

A co to komu przeszkadza? Ja zainstalowałem przy okazji tego trybu retro, czy coś takiego, i jakoś wszystko działa mi normalnie i nie widzę żadnej różnicy w graniu. Rozpętuje się z tego jakąś gównoburzę jak z Epic Game Store. Nie rozumiem 🙁