Sezon IX Przepustki bitewnej: Przewodnik po wydarzeniu

Dowódcy! Witajcie w Sezonie IX Przepustki bitewnej, który będzie trwał od 8 września, 07:00 CEST (UTC +2) do 30 listopada, 01:30 CET (UTC +1).

Rozpocznijcie od wybranego rozdziału, a potem wypełniajcie kolejno etapy, aby zdobyć swój udział we wspaniałych nagrodach. Znajdą się wśród nich progresywne style 3D dla pojazdów podstawowych tego sezonu: 60TP LewandowskiegoProgetto M40 mod. 65 i AMX 13 105 (pierwszego w historii czołgu lekkiego w składzie Przepustki bitewnej). Pamiętajcie, że będzie to ostatni sezon Przepustki bitewnej w 2022 roku, co oznacza, że musicie wydać wszystkie swoje żetony Przepustki bitewnej, zanim zostaną zresetowane. Na szczęście macie dostęp do wielu wartościowych nagród. Cobra już stoi w garażu? A może chcecie tam wstawić więcej rzadkich pojazdów IX poziomu? Cóż, teraz macie szansę!

Nagrody

Jeśli uczestniczyliście w dwóch poprzednich sezonach Przepustki bitewnej w 2022 roku, to znacie zasady: Zdobywajcie punkty Przepustki bitewnej i wypełniajcie etapy, aby otrzymać nagrody. Rozpoczynacie od wybranego rozdziału i przełączacie rozdziały, kiedy chcecie, bez tracenia postępów. Jeśli potrzebujecie bardziej przejrzystych instrukcji albo chcecie poznać każdy szczegół Sezonu IX, zajrzyjcie do pełnego przewodnika.

Góra nagród Sezonu IX Przepustki bitewnej już pnie się bardzo wysoko, ale możecie ją jeszcze powiększyć dzięki ulepszonej przepustce. Spójrzcie na dostępne nagrody!

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

2

Niebawem ogłosimy wszystkie ulepszenia, które wprowadzimy do mechaniki i interfejsu rezerw osobistych.

Szczegóły

Na razie podajemy kluczowe zmiany:

  • Wszystkie rezerwy osobiste będą miały czas trwania wynoszący 1 godzinę.
  • Rezerwy osobiste na PD załogi i wolne PD zostaną połączone w jeden rodzaj. (Co ma zastosowanie również w przypadku nagród za postęp w Sezonie IX).
  • Trzy typy rezerw osobistych będą zapewniać premie na dwóch stopniach: standardowe (+50% PD / +50% kredytów / +200% PD wolnych i załogi) i ulepszone (+100% PD / +100% kredytów / +300% PD wolnych i załogi).
  • Nowo wydane standardowe rezerwy osobiste, w tym pochodzące z nagród podstawowych Sezonu IX, będą miały okres ważności (1 miesiąc po zakończeniu Sezonu IX), za to nie będą go miały ulepszone rezerwy osobiste.

Gdy nowa mechanika zostanie wprowadzona, wszystkie rezerwy osobiste z Waszego konta zostaną przekształcone w nowe rezerwy bez utraty wartości. Rezerwy osobiste otrzymane jako nagrody podstawowe w Sezonie IX przed wprowadzeniem nowej mechaniki nie będą miały okresu ważności po ich przekształceniu. Co więcej, rezerwy osobiste otrzymane jako nagrody ulepszone nie będą miały okresu ważności.

W najbliższych dniach możecie spodziewać się specjalnego artykułu poświęconego nowej mechanice rezerw osobistych.

Style 3D

Style 3D Sezonu IX zapewniają pojazdom podstawowym nowoczesny i innowacyjny wygląd.

  • Styl 3D Bernard dla X60TP Lewandowskiego zmienia ten twardy czołg w prawdziwie stylową, ruchomą twierdzę.
  • Styl 3D Cesare dla XProgetto M40 mod. 65 sprawia, że ten strzelec wyborowy wygląda jeszcze bardziej wyborowo.
  • Z kolei styl 3D Le Vizir dla XAMX 13 105 daje temu zwinnemu i niebezpiecznemu pojazdowi rozpoznania zaawansowane ulepszenie wizualne.

Progetto M40 mod. 65

60TP Lewandowskiego

AMX 13 105  

Członkowie załogi

Troje wyszkolonych członków załogi dołączy do Was, gdy ukończycie ich rozdziały w Sezonie IX Przepustki bitewnej. Każda z tych nowych postaci została zainspirowana bohaterskimi opowieściami z historii XX wieku. Ich wygląd oparliśmy na prawdziwych, utalentowanych ludziach z naszego zespołu deweloperskiego, którzy ciężko pracowali, aby stworzyć nową i legendarną zawartość dla World of Tanks.

3
Marco Ingannamorte

Ten prawdziwy oficer bojowy przez lata służby odniósł niezliczone rany w bitwach. Jak udało mu się pozostać niezłomnym i gotowym do walki przez cały ten czas, pozostanie tajemnicą. Nawet w oficjalnych dokumentach odmawia użycia swojego prawdziwego nazwiska, Mancini. Zamiast tego woli posługiwać się pseudonimem, który sam sobie wybrał, aby odzwierciedlić swoje niesamowite szczęście.

Józef Maciejewski

Wyjątkowy oficer pełen sprzeczności. Z jednej strony to prawdziwy mistrz w swoim fachu i może pochwalić się doskonałym wyszkoleniem. Ale z drugiej strony, z całego serca gardzi wszystkim, co jest w jakikolwiek sposób związane z wojną i służbą wojskową. Ma  to prawdopodobnie coś wspólnego z historią jego rodziny, ale nie mówi o tym zbyt wiele. A wszyscy dobrze wiedzą, że nie należy go o to pytać.

Rozdział Cena wolności

Isabelle Norette

Ta była aktorka zagrała kiedyś dowódcę czołgu w średnio-budżetowym filmie. Ale jej oddanie dla tej roli zainspirowało ją do przejścia tak intensywnego szkolenia wojskowego, że była później w stanie porzucić niepewną karierę aktorską i wstąpić do służby wojskowej. Ta praca była bardziej satysfakcjonująca i przyniosła wielką dumę jej ojcu, który służył w Pułku Myśliwców Normandie-Niemen.

Style 2D

Style 2D zdobywane jako nagrody w Sezonie IX pasują na każdy pojazd i na pewno będą świetnie wyglądać!

Cel na strzelnicy (PP)

+4 zdjęcia

Cel na strzelnicy (kumulacyjne)

+4 zdjęcia

Cel na strzelnicy (OB)

+4 zdjęcia

Cobra

Oto bardzo rzadki gad, który chętnie skosztuje łez Waszych przeciwników. A tak zupełnie poważnie, ten brytyjski czołg średni IX poziomu z automatycznym mechanizmem ładującym, który można wypakować pociskami HESH, już zdążył sprawdzić się w wielu bitwach. Sięgnijcie po niego, zanim skończy się Sezon IX! Jeśli macie już czołg Cobra w garażu, pomyślcie o innych świetnych nagrodach dostępnych za żetony Przepustki bitewnej, jak inne pojazd IX poziomu i wyposażenie z nagród.

2

3

4

5

6

7

8

Zestawy

Podczas Sezonu IX w Sklepie premium dostępne będą następujące zestawy tematyczne:

  • Zestaw Przepustka bitewna: Pełen dostęp daje Wam dostęp do ulepszonych nagród wszystkich trzech rozdziałów.
  • Zestaw Przepustka bitewna: Dzienne złoto również odblokowuje ulepszone nagrody we wszystkich trzech rozdziałach, a dodatkowo specjalną misję zapewniającą złoto.
  • Zestaw Przepustka bitewna: Posiłki zawiera członkinię załogi i serię misji z punktami Przepustki bitewnej, obligacjami i podręcznikami dla załóg w nagrodę.

Dowódcyzaznaczcie swoją obecność podczas Sezonu IX Przepustki bitewnej! 

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze