Prime Gaming: promocja

Na polskim Amazonie pojawiła się nowa oferta na usługę Amazon Prime. Usługa kosztuje tylko 49PLN za rok. Oprócz dostępu do Amazon Video (serwis VOD) w pakiecie Prime uzyskujemy też szybszą darmową dostawę z Amazona.


AMAZON PRIME 49PLN/ROK

Co jednak nas, interesuje najbardziej – gracze uzyskują dostęp do Prime Gaming, co daje dostęp do darmowej zawartości do różnych gier. Skiny, dodatki, konta premium etc. Tylko w WoT co miesiąc publikujemy informacje o zrzutach zaopatrzenia z Prime Gaming (1, 2).

Jakby tego było mało, w pakiecie Prime Gaming każdy posiadacz Amazon Prime może bez dodatkowych kosztów aktywować raz w miesiącu subskrypcję na kanale jednego z twórców, którego chce wesprzeć materialnie. Dla widza to dostęp do unikatowych emotek, ikon na kanale etc. dla streamera – wsparcie w rozwoju jego pasji.

Dlatego, jeśli do tej pory zastanawialiście się czy wykupić Amazon Prime, to teraz jest ku temu świetna sposobność. Na Amazon Video polecamy całą serię The Grand Tour dla fanów motoryzacji lub The Boys dla miłośników superbohaterów. Na Twitchu zaś po zebraniu comiesięcznego bonusu do World of Tanks – zachęcamy do aktywowania subskrypcji na kanale jednego ze ze streamerów, których wspiera _Com:

ChudyChudziutki

VDR1984

Więcej informacji o Prime Gaming w World of Tanks.

5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze