oferty specjalne na lipiec

Może i mamy już za sobą pół roku, ale najlepsze jeszcze przed nami.

Lipiec wypełniony jest wspaniałymi ofertami i wydarzeniami, które dadzą Wam chwilę wytchnienia po upalnym dniu, a niektórych z Was poniosą w jeszcze gorętsze bitwy. Zobaczcie sami!

Przepustka bitewna. Sezon 2

Od 12 czerwca do 8 września: Śledźcie losy Angeli i Damona w drugim sezonie Przepustki bitewnej World of Tanks i zgarniajcie trofea, a wśród nich zupełnie nowe wyposażenie z nagród i nie tylko.

WYGRYWAJCIE WSPANIAŁE NAGRODY

10. jubileusz World of Tanks: Akt III

Od 17 czerwca do 13 lipca: Obchody 10-lecia World of Tanks idą pełną parą w Akcie III. Wśród atrakcji znajdują się świeże misje, nowe elementy personalizacji w Sklepie jubileuszowym oraz specjalne zestawy z trzema legendarnymi czołgami!

RUBIKON

Mapa globalna: Metalowa wojna

Od 29 czerwca do 13 lipca: W tym nowym wydarzeniu na mapie globalnej zetrą się ze sobą klany, metal o metal, aż zaiskrzy! Kto zatriumfuje i zgarnie niesamowite nagrody, a kto wyląduje na złomowisku przegranych? Odpowiedź znajdziecie w Metalowej wojnie!

POSYPIĄ SIĘ ISKRY

Lipcowe Tank Rewards

Od 1 lipca do 29 lipca: Lipiec spędzimy na świętowaniu niepodległości w różnych zakątkach świata. Nowy zestaw misji celebruje wolność i równość wszystkich ludzi. Zbierajcie żetony Tank Rewards, aby odblokować różne poziomy nagród i wybierajcie spośród trzech pojazdów premium.

Highway Rock

Od 1 lipca do 13 lipca: Od początku lat 50. XX wieku, aż do dziś, trudno o lepsze wyrażenie wolności i okazję ku temu, niż otrzymanie świeżutkiego prawa jazdy i samodzielne wyruszenie w drogę po raz pierwszy! Dlatego stworzyliśmy wydarzenie które zabierze was na autostradę z czasów Greasersów, Prepsów i Nerdów. Zbierajcie klasyczne samochody za nagrody i delektujcie się letnimi zmierzchami.

Obezwładniający cios

Od 4 lipca do 7 lipca: Istnieją skomplikowane wydarzenia specjalne z mnóstwem obostrzeń oraz to, w którym wystarczy zrobić rozwałkę i zgarniać nagrody!

W SKRÓCIE

Rezerwy osobiste

Wierzchołek drzewa

5 lipca do 5 sierpnia i 20 lipca do 20 sierpnia: Tak jest, znowu zmieniliśmy format Waszego ulubionego wydarzenia specjalnego. W oparciu o Wasze uwagi zdecydowaliśmy, że zatrzymamy format dwóch czołgów na miesiąc, jednak teraz wydarzenie to potrwa przez cały miesiąc! Mnóstwo opcji i czasu, by dotrzeć na szczyt! W zaktualizowanym formacie spodziewajcie się amerykańskiego XT57 Heavy Tank, a za nim brytyjskiego niszczyciela czołgów XFV4005 Stage II.

Załoga jest najważniejsza

11 lipca do 14 lipca: Jak Wasza załoga znosi upalne letnie dni? Wykorzystajcie to wydarzenie oferujące zniżki i dodatkowe PD załogi, aby wesprzeć załogantów.

W SKRÓCIE

Podwójne PD załogi

Dobrze wykorzystane doświadczenie

18 lipca do 21 lipca: Nie zastanawiaj się! Jaka jest najlepsza pozycja do wykrywania w Himmelsdorf? Jak ustawić Löwe dla maksymalnej ochrony? Gdzie znaleźć nieprzyjacielskie działa samobieżne? Jeśli znacie odpowiedzi, znaczy to, że jesteście prawdziwymi ekspertami w World of Tanks. Wykorzystajcie swoją wiedzę i dopracowaną taktykę, aby zgarniać wspaniałe nagrody.

W SKRÓCIE

Dodatkowe góry PD

Decydujące wsparcie

25 lipca do 28 lipca: Wasz sojusznik jest w opałach! Nie ma czasu na wątpliwości! Pomóżcie czołgistom ze swojej drużyny i osiągnijcie zwycięstwo wspólnymi siłami!

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych

5 Odpowiedzi do “oferty specjalne na lipiec

    1. Ja akurat mam kilka X w kolejce do zakupu. Między innymi T57 Heavy i FV4005, na których będzie 30% zniżki. Czyli 3.6 mln kredek zostaje w kieszeni.

      Tak, wiem – to Was nie obchodzi, ale chciałem się pochwalić XD

Dodaj komentarz