Tank Rewards: nagrody w lipcu

Czołgi, które będzie można zdobyć w lipcowej edycji Tank Rewards.

Materiał w języku angielskim z ofertami specjalnymi na lipiec dla serwera EU, przedstawia nam pojazdy do zgarnięcia w nadchodzącej edycji Tank Rewards.

1

Cały materiał:

31 Odpowiedzi do “Tank Rewards: nagrody w lipcu

  1. Nie wiem jak AC4 – jego mniejszy brat z 4 tieru to jedna z największych porażek w WOT, porównywalną porażką jest FV201 – nie ma zalet i nadrabia to sporą ilością wad – brak pancerza (na wieżę to można sobie z 5 i częścią 6 tieru pograć ale nie pamiętam takiego losowania), tylko Black Prince i O-Ni są mniej mobilne, działko z żałosną alfą, niskim uszkodzeniem dla modułów (nie można ratować się gąskowaniem przeciwnika) niby DPM niezły ale jest STRASZNIE niecelne, generalnie czołg nie jest równorzędnym przeciwnikiem dla żadnej 7-ki ale na szczęście często rzuca go na 9-tki :-)

    1. Mało się ich widuje, bo są rzadko w sprzedaży + ludzie nie potrzebują chińskich lightów.

    2. Tau – pewnie młody jesteś i nie wiesz co to znaczy, gdy na drodze niemal każdy pojazd to fiat 126p ;) Ich ilość nie wynikała z genialności, tylko z dostępności.
     Albo bardziej coś co znasz – od groma ludzi nadal mieszka w wielkiej płycie. Nie dlatego, że takie mieszkania są genialne. One są dostępne dla wielu… i tylko one.
     Mogę tylko potwierdzić, że Type 62 to niesamowity czołg lekki. Prawdziwy ninja.

  1. Teoretycznie, poza tym możesz pobawić się lolkami II-III tier, Wbijasz 30 bitew, śrernio po 3-4 min. więc w 2h max w 3h masz 130punktów dziennie, masz więc przy odrobinie funu i wysiłku darmowe schematy lub inne atrakcje.
   Ciekawy jestem co by było jak by rzucili Mauschenbroche, najpierw był by skowyt zachwytu, że premka “usemka” za darmochę, a potem wycie “jak się tym gro”

   1. po zmianie HP na niższych tierach jest mniej różowo – trochę pogrywam w ramach programu rekrutacyjnego i moje ulubione “karabinki” – M2 Light i Pz II już się tak dobrze nie sprawdzają. Ale 100% racji, że tak jest najszybciej, ja gram dużo więc wolę od 6 tieru żeby się naliczały punkciki do Battle Pass. Samo Tank Rewards oceniam pozytywnie, te czołgi to szroty ale jak nie zapłacę złotówy to nie ma co narzekać

  1. Też zbieram te dziwne tanki. Zawsze dla urozmaicenia można tym zagrać jakąś bitewkę, a i drobne kredyty wpadną. A srebro ze sprzedaży takiej 6 czy 7 szału nie robi. Jeśli ma się choć jedną 8 premium to szybko się zarabia. Dodatkowo ostatnimi czasy WG dość często daje możliwość zdobycia konta premium czy rezerw do kasy. W ostateczności już lepiej wymienić taki pojazd na zniżkę, aby kupić 8 premium, gdy będzie trade in.

 1. Ja lubię AC4 za dobre działo (171 peny i 2s celowania) w połączeniu z dziesięciostopniową depresią.
  Czy to czasem nie to samo działo, co ma FV201?
  Zobaczcie na “tanks gg” jak AC4 wychodzi sidescrap :)
  Tylko weźcie też pod uwagę, że jestem jednym z tych masochistów, którzy wolą dobrą bitwę crapem zrobić niż gnębić dzieciaki ebolą, albo innym defenderem.
  Mam wszystkie czołgi z tej edycji Tanks Rewards.
  Grając FV201 przestawiam myślenie i gram tym, jakby to był trochę mułowaty med i takie miejscówki wybieram.

Dodaj komentarz