nadchodzi kolejna fala banów

Krótkie info: po ponad rocznej przerwie, nadciąga kolejna fala banów, która w szczególności dotyczy członków klanów i ostatniego wydarzenia na Mapie Globalnej.
Zdaje się, iż TEGO jegomościa też już zbanowano.

14 Odpowiedzi do “nadchodzi kolejna fala banów

 1. Włoski rasista Slind powrócił po 12 dniach i znowu nadaje:
  – „2-15 in less than 4 minutes because WG won’t ban east european child molesters such as tatafap, geekgodsdionysus, arturiukas1, JR59, laume27, sqall59300,”
  – „2nd battle after 2 weeks break: also 2-15 defeat. Our faggot cunt scout devilden99 sits in the base eating shit, as subhumans do and we lose”
  – „VONTI seems to be a clan of retards, but what else could it be, it’s CZ clan. We have 2 child-molesters suckign dick in the base, both too stupid to move”
  Ten frustrat obwinia za swoje porażki tylko jedną cześć Europy.

  1. Ja dostałem bana na miesiac czatu.Poprostu byłem w szoku.Jeden z niemieckich graczy wyzywał Polakow (bluzgi) to mu napisałem GERMANS DEATH CAMPS. Support dał mi bana a na moje zapytanie za co ?Odpisali ze to rasistowskie i propaguje nienawisc. Ja !!?
   Ruskie kacapy to dalej z nazistami( niemcami) trzymają im sie wydaje ze jak o czyms nie wolno mowic to tego nie ma.Typowa logika z czasów Dzierzyńskiego.

 2. https://www.dom1n.com/newsy/mapa-globalna-narodziny-przemyslu-podsumowanie/comment-page-1/#comment-220797:
  „Mówimy to jasno: nie tolerujemy oszustwa, a za tymi posunięciami nastąpią kolejne, w nieodległej przyszłości. W szczególności zamierzamy powrócić do fal blokad globalnych, by uczynić środowisko gry możliwie uczciwym. Bądźcie czujni!”

  W ramach przypomnienia:
  https://www.dom1n.com/newsy/ic3gameztv-stream-na-cheatach-cz-iv/

  Od 16 lutego zero bitew, ostatnie logowanie (z przerwami) 25 luty. Czyżby ten sk…syn dostał bana? Chyba po zalogowaniu wyświetla się komunikat, o co chodzi. Ban na czat miałem nie raz, ale do giereczki wejść mogłem, a komunikat o banie pojawiał się, jak coś miałem napisać.

Dodaj komentarz