Linia Frontu 2021: zapowiedź

Filmowa zapowiedź Linii Frontu 2021.

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Wprowadzamy rezerwy „pole minowe” które jest wykrywane przez „strażnika” a kolektywne naprawy na polu minowym wykonamy za pomocą „napraw polowych”. Ciekawe tylko że to jest bez znaczenia, bo jak sobie przypomnę poprzednie edycje to nowi gracze wota (i nie tylko) stoją i podziwiają mapki.

KosmoKaczka

Jeden z moich ulubionych trybów. Jak dla mnie czuję w nim balans (przynajmniej pomiędzy tierami) choć sam system niszczenia dział wymaga moim zdaniem poprawki, by bunkry niszczyć po zdobyciu wszystkich 6 pól przed nimi lub aby zniszczyć je wszystkie bo tak to… niestety są tacy co potrafili jechać na pałę samochodzikami i rozwalić umocnienia jeszcze w czasie gdy nikt nie dobił choćby do majora.

Sheyki

Teraz wygrana będzie miałą wpływ na nagrodę z tego co pamiętam, i ważne będzie być w top10, a nie na konkretnej randze.

nienawidze arty123

Ja sobie marzę, żeby drużyna atakująca miała więcej czołgów (np. 20 vs 30) ale żeby obrońcy mieli więcej rezerw np 5, i lepsze pozycje.

moll47u

Czy rezerwy osobiste na zarabianie i szkolenie załogi działają w trybie FL?

Jisaburo Ozawa

Poprzednio działały więc można było bardzo szybko szkolić i ekspić oraz nieźle dorobić.

Sinecode

Z tym zarabianiem bym nie przesadzał, w pierwszej edycji wychodziło się mocno na plus, w kolejnych bez konta premium tak średnio. A jak teraz dodali 9-tki testowo to tylko patrzeć jak gold lata i wychodzi się na minus.

Jisaburo Ozawa

„Nieźle dorobić” czyli odpalając rezerwy na kredyty, bez tego już w ubiegłym roku było kiepsko.

Bonifacy Biebrzynski

Dodanie 9 ma tylko jeden cel -> zmniejszenie zarobkow na FL
teraz wygrana bedzie zalezec tylko i wylacznie od tego w ktorej druzynie wiecej 9
zalosne WG

Jisaburo Ozawa

Mylisz się i to bardzo! Zawsze zależała tylko od jednego czynnika: drużyna w której jest mniej debili wygrywa i zarabia. Nie zmieni tego ani jakość pojazdów czy jego poziom bo kieruje nim albo gracz albo tępe bydle.

KosmoKaczka

To też, jednakże nawet ameba w IX tierze z topowym działem (które zazwyczaj używają już X tiery) może być nie tyle groźna co niebezpieczna. W ogóle nie ma o czym gadać. Miażdżąca przewaga technologiczna na korzyść IX

Sinecode

Z jednej strony- pluton ameb może kompletnie zniszczyć rozgrywkę. Z drugiej- ogarnięty pluton na 9-tkach zmienia przebieg rozgrywki na tyle drastycznie że wręcz psuje całą frajdę z jednopoziomowej rozgrywki która jest względnie (he he) zbalansowana.