sklep premium: Type 97 Te-Ke

Czas uzupełnić Wasze konto premium i dodać unikalną perełkę kolekcjonerską do swojego garażu. Zobaczcie poniższe oferty i wyjeżdżajcie po zwycięstwo!

Lipcowy zestaw premium zawiera 30 dni konta premium World of Tanks oraz IIType 97 Te-Ke , japoński czołg lekki premium II poziomu. To idealny pakiet, który wyniesie Wasze konto w grze na wyższy poziom lub przedłuży korzyści z konta premium i pozwoli wykorzystać pełen potencjał World of Tanks. Zdobywajcie dodatkowe PD i kredyty, odblokowujcie specjalne misje i wiele więcej – to wszystko wraz z ekskluzywnym czołgiem, który ucieszy każdego kolekcjonera!

Type 97 Te-Ke to szybki czołg lekki z mocnym uderzeniemprzyzwoitymi kątami opuszczenia działa i dobrym maskowaniem. Pomiędzy latami 1937 a 1942 wyprodukowano ok. 600 tych pojazdów, których używano głównie do zwiadu, komunikacji, patrolowania i wsparcia piechoty. W World of Tanks najlepiej grać nimi jako zwiadowcami zbierającymi informacje dla drużyny i wykańczającymi wycieńczonych już przeciwników.

Dostępne od 15 lipca, 07:00 CEST (UTC+2) do 15 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2).

Oferta za 39,89 PLN

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze