Char Futur 4: muszkieter ekspedycji, cz.II

Uzupełnienie poprzedniego wpisu o zalecane wyposażenie i umiejętności członków załogi.

Wyposażenie

ZALECANA KONFIGURACJA

Podobnie jak w przypadku większości pojazdów z systemem automatycznego przeładowania, tego pojazdu nie można wyposażyć w mechanizm dosyłający do dział. Aby zminimalizować ryzyko niecelnych strzałów, rozważcie tę aranżację wyposażenia, ponieważ wspomoże ona celowanie i trafianie do celu.

Umiejętności załogi

DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA

Załoga składa się jedynie z trzech członków, podobnie jak w przypadku Lorraine 40 tBat.-Chât. 25 t AP i Bat.-Chât. 25 t. Selekcja umiejętności pod względem niezawodności działa. Pierwsza umiejętność to zawsze naprawanie chcecie zostać złapani w środku pola z uszkodzonymi gąsienicami, szczególnie, kiedy musicie jednocześnie przeładować magazynek. Braterstwo broni to z reguły dobry wybór, ponieważ daje przydatne doładowanie załodze, jednocześnie poprawiając parametry działa.

ź: Portal WoT EU

6 Odpowiedzi do “Char Futur 4: muszkieter ekspedycji, cz.II

  1. skupiaczkę bym wymienił na optykę, a załogę ułożył odwrotnie, najpierw bia i ważniejszy jest dla mnie zasięg widzenia więc perki jak rozeznanie w sytuacji i potem zwiad są dla mnie ważniejsze, i sprawdziłbym jakie camo ma ten med i czy przed naprawą nie warto wziąć kamuflażu.

    1. Nie wyobrazam sobie miec zaloge 1 perkowa i dac na nim bia. 10 sekund naprawy gasek rowna sie szybka smierc. Zestaw naprawczy jak zuzyjesz i znowu postawia cie na gasce…10 sek i po tobie. Prawie na kazdym czolgu daje pierwsze zarowe i naprawe a potem wedle uznania. Pogralem kilkanascie bitew bez perka naprawa i wygladalo to koszmarnie…

Dodaj komentarz