Battle Pass: czołgi-nagrody za żetony wydarzenia

Najnowsze informacje od WoT Express, które rzucają więcej światła na sezon IV Battle Pass.

Wszystko wskazuje na to, że informacja z TDB się nie sprawdzi i jednak będzie można w tym roku zbierać żetony i wymieniać je na czołgi-nagrody.

Ekspedycja zostanie zastąpiona rozszerzoną Przepustką bitewną, do której będą się liczyć postępy w Stalowym Łowcy i Linii Frontu. Start wydarzenia przewidywany jest na marzec 2021.

Podobnie jak w zeszłym roku będą do zdobycia żetony, przyznawane za ukończenie etapów w Przepustce. Będzie można za nie nabyć specjalne nagrody, w tym:

3 czołgi IX tieru z Ekspedycji 2020:

 • AE Phase I
 • Char Futur 4
 • Оbject 777 Version II

2 zupełnie nowe maszyny IX tieru:

1bjpxa7WmS8

GqsQ8V23JYw

GCPoeSa5ie0

ź: WoT Express

14 Odpowiedzi do “Battle Pass: czołgi-nagrody za żetony wydarzenia

 1. A no to git, będę miał motywacje żeby od nowa WoT zainstalować, bo poleciał z dysku w drugim dniu maratonu xD Patologia randomowa z jaką spotkałem się w zeszłą sobotę przekroczyła wszystkie możliwe granice absurdu. Praktycznie co bitwa spotykałem graczy mających problem z opanowaniem najbardziej podstawowych zasad jakiejkolwiek gry zespołowej (o WoT nawet nie wspominam). Co gorsza mnóstwo takich przypadków to ludzie, niedawno na czacie zapytałem kolesia z 7 czy 8k bitew oraz 50 WN8 “are you human or bot?”, będąc na 99% pewnym że to maszyna, a on natychmiast odpisał i jeszcze zdziwiony o co mi wgl chodzi :D

  1. Dzisiejsze możliwości sztucznej inteligencji przewyższają możliwości człowieka. Tak jak żaden szachista nie pokona komputera, tak każdy czołgista przegra z botem – o ile tylko WG zechce. Teksty w stylu bot albo go Tetris (wymagająca gra dla ludzi szybko myślących, nie flaki w oleju jak WoT) wskazują na poważne oderwanie od rzeczywistości.🧐

   1. Jemu (TankSlayer) chodziło o taniego płatnego bota uruchamianego przez gracza, dość prostego w sensie “rozumności” działań (nie stosuje żadnych taktyk, właściwie tylko celuje i strzela) . To jest niestety masowe, szczególnie na niskich tierach. Boty WG pojawiają się w trybach okolicznościowych i są dośc kiepskie, bo do obsługi prawdziwej AI potrzeba dużej mocy obliczeniowej. Na potrzeby jednej bitwy pewnie dałoby się zaprogramować efektywnie drużynę do walki z człowiekiem, natomiast nie do tysiąca bitew toczonych jednocześnie na serwerze.

 2. Phase I jest niestety słabiutki na randomy bo oprócz mocnej wieży brakuje mu preferencyjnego losowania dobrych map i dobrej drużyny. To samo z 122 TM. Mocna wieża a reszta jak wyżej. Zrobiłem go w 6 dni (zamiast 3) i nie jest wart nawet tych 25 PLN ze zniżką 90%. Powiem więcej: jest gówno wart.

  1. Phase 1 zarąbisty jest, głupoty opowiadasz. To jest M103 tylko z lepszym kadłubem i bez tego guza na łbie, darmowa naprawiarka też super sprawa. Tylko gąski cienkie i trochę od boku wpuszcza, ale nie jest to jakaś wielka wada, skoro gra się nim głównie na wieżę. Co do 122TM to się nie wypowiem. Jak zbije się cenę do 25 PLN to IMO zawsze warto zainwestować, chyba że czołg naprawdę nieciekawy i kiepski, a ten jednak jest przynajmniej unikatowy. Ale to tylko moje zdanie. Jak w 6 dni go zdobyłeś to gratuluję, ja nie mam nerwów do maratonów, czasu również, a umiejętności brakuje żeby “ścieżką mistrzowską” cokolwiek nadgonić.

    1. Nie karmcie srolla, hińczyk jest tutaj od dawna, zawsze takie głupoty wypisuje.

    2. @macius_lat_12
     Tak cię matka wychowała? Mówiła do ciebie od dziecka “ty trolu” i więc tak wszystkich nazywasz? Za takie zachowanie w realnym świecie dostałbyś w mordę i spierdalał do babci.

    3. no ale jednak 1000wn8 to masz więc tak średnio znasz się na grze

Dodaj komentarz