Battle Pass: czołgi-nagrody za żetony wydarzenia, cz.II

Więcej szczegółów dotyczących żetonów z Przepustki bitewnej i nagród, które można za nie kupić.

Część I

 • W 2021 roku będą trzy sezony Przepustki bitewnej: na wiosnę (marzec), lato (czerwiec) i na jesień (wrzesień).
 • W kliencie będzie dostępny Sklep za żetony.

UlOxMu0sA10

 • Czołgi 9 tieru kosztują 5 żetonów.

YPrLZoO42tA

 • Łącznie dostępnych będzie 6 żetonów na jeden sezon Przepustki bitewnej. Sezon jest podzielony na rozdziały – na każdy przypadają 2 żetony.
 • Będzie można zdobyć 3 żetony za darmo (dostępne na poziomie 5, 18 i 31), a resztę przy zakupie ulepszonej Przepustki (żetony na poziomie 11, 24 i 37).
 • Po ukończeniu całego sezonu Przepustki, żetonów wystarczy na zakup jednego czołgu, a po ukończeniu wszystkich trzech sezonów, wystarczy łącznie na 3 czołgi i kilka innych przedmiotów ze sklepu.
 • Nie wiadomo, czy cena najnowszych czołgów w sklepie (Kunze PanzerK-91-PT), będzie taka sama jak tych, które można było zdobyć w poprzednich latach (AE Phase I, Char Futur 4, Оbject 777 Version II).

Inne przedmioty ze sklepu:

 • 100 obligacji = 1 żeton (przedmiot nieograniczony).

OxRVLqgZbq4

 • 2xRezerwa osobista: + 50% kredytów za bitwę przez 1 godzinę = 1 żeton (przedmiot nieograniczony).

GrouoNh0X0M

To nie są wszystkie przedmioty w sklepie, w oficjalnym wydaniu aktualizacji powinno być ich więcej.

Przedmioty za żetony będą dostępne w sklepie do 19 grudnia 2021 r. W momencie zamknięcia sklepu, niewykorzystane żetony zostaną automatycznie wymienione na obligacje (1 żeton = 100 obligacji).

ź: WoT Express

8 Odpowiedzi do “Battle Pass: czołgi-nagrody za żetony wydarzenia, cz.II

 1. Czyli według tego co jest napisane to za darmo ze wszystkich przepustek sezonowych w tym roku można będzie zdobyć 9 żetonów. To pozwoli wybrać nam tylko jeden czołg. Jeśli chcemy więcej pojazdów to należy wykupić ulepszoną przepustkę, aby nabyć potrzebne dodatkowe żetony. Ciekawe czy dadzą jeszcze możliwość wbicia żetonów z Linii Frontu lub Stalowego Łowcy. Bo jeśli nie to lekki niedosyt będzie, gdyż przygarnąłbym akurat te dwie nowe 9, a jakoś nie jestem skory do sięgania do portfela za coś, co nie ma nawet premii do zarabiania. No, ale jednym pojazdem koniec końców też się nie pogardzi.

  1. Z linii frontu i SH nie będzie żetonów, ale za wygrane będą bonusy do przepustki.

   Co do czołgów nie wiadomo jeszcze czy każdy będzie za 5 żetonów, może te starsze za 4.

   Swoją drogą dla płacących graczy raczej na plus, nie trzeba się będzie maksymalnie spinać w jednym tygodniu, tylko grać regularnie. A już w porównaniu do 2019 gdy trzeba było mocno grindować żeby zdobyć AEPhase zdecydowanie na plus.

Dodaj komentarz