1.20: zobacz co nowego!

Dowódcy, nadchodzi aktualizacja 1.20!

Wraz z nią pojawia się słoneczna mapa do bitew losowych Zatoka małży i seria zmian poprawiających zbalansowanie rozgrywki w trzech innych lokacjach. Dodaliśmy też nową zakładkę Turnieje do głównego menu gry w garażu, aby pomóc Wam w wyszukiwaniu oraz dołączaniu do turniejów i wyzwań, które najbardziej Was interesują. Dodatkowo aktualizacja wprowadza zmiany balansujące, które wpłyną na wiele pojazdów (w tym siedem czołgów X poziomu) i przynosi ze sobą nowe przedmioty do działu Przedmiotów za obligacje w sklepie gry. Dobrej zabawy!

Nowa mapa: Zatoka małży!

Zatoka małży, która zajęła drugie miejsce na podium podczas Misji zwiadowczej w 2022 roku, zostaje wprowadzona do bitew losowych! Oto malownicza mapa letnia 1300×1300 m w tropikalnej szacie, pełna słońca i żywych barw. Do pakietu z rajskim terenem dochodzą rozlegle pola bitewne dla pojazdów wszelkich typów. Załóżcie okulary słoneczne, zapakujcie krem do opalania i ruszajcie odkrywać Zatokę małży!

WIĘCEJ INFORMACJI

+5 zdjęć

TURNIEJE I WYZWANIA W WASZYM GARAŻU

Aby ułatwić Wam odnalezienie oraz wzięcie udziału w turniejach i wyzwaniach, w których chcielibyście wziąć udział, dodaliśmy nową zakładkę Turnieje do głównego menu garażu. Jeśli chcecie dołączyć do turnieju, kliknijcie odpowiadający mu przycisk otwierający stronę internetową i wybierzcie drużynę lub stwórzcie własną. W nowej sekcji znajdziecie również zakładkę prowadzącą do aktualnych wyzwań. Jeśli chcecie sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w wyzwaniu, kliknijcie odpowiedni przycisk.

SZCZEGÓŁY

REBALNS POJAZDÓW: NOWA ITERACJA

Aktualizujemy charakterystyki 27 pojazdów różnych krajów, poziomów i typów, w tym siedem czołgów X poziomu – Centurion Action X, Т57 Heavy oraz Rinoceronte i inne. Dopasowujemy także parametry pojazdów sąsiadujących z nimi na gałęzi technologicznej i optymalizujemy efektywność siedmiu czołgów z poziomu VI oraz VII. W zależności od tego, czy osiągają wyniki porównywalne z wynikami innych pojazdów z tego poziomu, ulepszyliśmy bądź zmniejszyliśmy ich efektywność w bitwach.

REBALANSOWANIE POJAZDÓW

ULEPSZENIA RÓWNOWAGI NA MAPACH

Kontynuujemy prace nad ulepszaniem map do bitew losowych i wprowadzamy korekty do trzech z nich: Lotnisko, Step i Kopalnie. Wprowadziliśmy do nich serię poprawek, aby dla obu drużyn rozgrywka stałą się bardziej komfortowa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NOWE PRZEDMIOTY ZA OBLIGACJE

Dowódcy! Dodaliśmy więcej fajnych czołgów, unikalne personalizacje i Wyposażenie eksperymentalne do sklepu za obligacje! Kierujcie się do działu Przedmioty za obligacje w sklepie w grze, aby sięgnąć po następujące fanty: 113 Beijing Opera; Lorraine 40 t; T23E3; zwiększoną odporność na pociski i imponujące style 3D dla 60TP Lewandowskiego, STB-1 i E 100.Skorzystajcie z większego wyboru!

Przepustka bitewna: Nowy sezon, nowe nagrody!

Przepustka bitewna powraca w 2023 roku z X sezonem i feerią nagród! Jak zawsze możecie zaliczać etapy i zdobyć nagrody, w tym żetony Przepustki bitewnej. Wymieńcie je na różne przedmioty i rzadkie pojazdy w specjalnej sekcji w sklepie w grze. Znajda się tam dwa fantastyczne nowe czołgi z 2023 roku, więc nie przegapcie okazji!

X SEZON PRZEPUSTKI BITEWNEJ

Aktualizacja 1.20

Konto premium

Gracze posiadający konto premium WoT otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu premium w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery wystartują na nowo.

Aktualizacja 1.20

Wyłączenie

Serwery gry będą wyłączone 1 marca w godzinach 01:30 – 08:30 CET (UTC+1), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Powodzenia, Dowódcy!

Bawcie się dobrze, rozgrywając bitwy na malowniczej mapie Zatoka małży, wypróbujcie pojazdy po rebalansie i przygotujcie się na nową przygodę z przepustką bitewną!

DYSKUTUJ NA FORUM

ź: WoT
5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze