Vdr: nowy maraton w WoT – 122 TM

Jak zwykle sprawdziłem ile bitew będziecie potrzebowali, aby zdobyć 122 TM przez misje na poświęcenie, oraz przeprowadziłem szybką analizę misji na mistrzostwo.

Możecie sami sprawdzić ile czasu zajmie wam zdobycie tego czołgu: Arkusz 

17 Odpowiedzi do “Vdr: nowy maraton w WoT – 122 TM

 1. ile bitew ? za dużo, co do tego że wg jest firma która chce zarobić i to jest ok co robią z maratonami eventami. Zawsze wtedy myślę o innogames normalnym wkładem czasu nie takim jak tutaj gracz free to play może podczas eventu w foe zdobyć budynek na maxa plus jak jest event z dziennymi nagrodami kompletny budynek z poprzedniego roku albo inne fajne rzeczy, a monetyzują się na tym jeśli ktoś chce więcej to kupuje i inno zarabia mimo to mnóstwo forsy. już nie wspomnę że waluta premium jest do zdobycia za darmo w łatwe sposoby, dosłownie za granie. Także jak firma chce to może być uczciwa/przyjazna tylko zwyczajnie nie wszystkie mają taki model biznesowy.

  1. Wargaming daje Ci możliwość zdobycia czołgu premium za darmo – gdzie tu nieuczciwa praktyka?
   Porównanie innogames do wargamingu to jak porównianie warzywniaka spod bloku do walmartu.
   Poza tym inno też ma swoje metody na wyłudzanie floty – te darmowe eventy -przynajmniej w plemionach – w większości są co najwyżej średnie dla graczy f2p. Jak nie dopakujesz waluty premium to cudów nie osiągniesz. Walutę premium można zdobyć za samo granie np. z giełdy premium. Co wymaga przepalania czasu na serwerach, na których nie grasz tylko nabijasz PP. W wocie możesz zdobywać golda i tenk za darmo, ale wymaga to od ciebie poświęcenia czasu. O cholera, widzisz tu analogię?

   1. A kiedy ludzie zrozumieją że poświęcanie swojego czasu na maratony to też cena którą trzeba zapłacić za “darmowy” czołg (czy cokolwiek innego)? Jedni mrukną i kupią bez zniżek inni będą łupać maraton do końca w przeświadczeniu że nie wydali ani złotówki. Ze skalą firm nie przesadzałbym- WG- 1750 na 2020 rok, Inno- lekko ponad 400 (dane z wikipedii).
    Kiedyś w WoT ekonomia była dużo lepsza, więcej kredytów zarabiało się na czołgach drzewkowych (60 tysi na plusie na czołgu X tieru bez konta premium? No dzisiaj to tak średnio) a i więcej okazji do golda za free było. Nawet rezerwy na zarabianie częściej się dostawało. A teraz? Odpal pierwszą lepszą bitwę na ósemkach a tam 60% i więcej składu to czołgi premium. Linia Frontu- wszystko czołgi premium, potyczki na VIII tierze- czołgi premium. Chyba nie do końca o to chodzi mimo wszystko. Równie dobrze mogli by same czołgi premium być a drzewka? A jak ktoś się nudzi i nie ma co robić…

    1. Duża ilość premek na 8 tierze to logiczna konsekwencja grindu. Robisz czołg 8t, potem go maksujesz, potem zbierasz expa, kupujesz 9, sprzedajesz 8, bo potrzeba kasy i nie masz załogi , bo przeniosłeś na 9. Do tego dochodzą schematy, które pozwalają ominąć crapy 8t i zbliżyć się do “wymarzonej” X.

     A ekonomicznie około 7 tieru kończy się opłacalność czołgów z drzewa, bo wyżej zaczyna się sr*nie goldem. Trochę gram i pamiętam “stare” czasy, nie było lepiej. Kto chce zarabiać na dyszki, gra teraz premkami 8t.

    1. to też prawda ale jak wszyscy wejdą na X to łatwiej będzie zdobyć wymagane xp lub dmg

Dodaj komentarz