colinfurze: DIY, czołg z napędem śrubowym, cz.V

Kolejna część materiału sponsorowanego przez WG, czyli jak zrobić czołg z napędem śrubowym w swoim domowym warsztacie. Tym razem ten nietypowy pojazd popłynie!

Kod zaproszeniowy: TANKTASTIC, który dodaje 7 dni premium, 500G oraz T-127.

10 Odpowiedzi do “colinfurze: DIY, czołg z napędem śrubowym, cz.V

 1. Zmałpowane z Crossouta.
  Napęd śrubowy jest jednym z dostępnych, ale w sumie cała maszyna wygląda jak pomniejszony pojazd z Crossouta.

  Fakt – złożyć taki pojazd w grze to co innego, a w realu co innego… ale szczerze: inspiracja jest dość ewidentna, zwłaszcza że pojazd z takim napędem stanowi tło aktualnego eventu (Doomsday cars).
  https://crossout.net/en/news/1258-update-pc-crossout-0-11-40-doomsday-cars/

    1. Wiadomo że napęd śrubowy to ani wymysł developerów Crossouta ani Colina.
     Takie luźne skojarzenie bo TEN film Colina opublikowany był 18.06.

     Na marginesie: napęd śrubowy jest w Crossout’cie od bardzo dawna, od kiedy nie wiem, ale dopełnia różnego rodzaju koła, gąsienice, hoovery, czy “odnóża kroczące”.

     Poza tym na przy tym całym spawaniu i “prowizorce” warsztatowej świetnie się to wpisuje w klimat Crossouta, pewnie Colin powinien mieć innego sponsora (zwłaszcza oglądając jego inne projekty), ale… WG ma “wydojniejszy” model monetaryzacji gry i większy budżet na marketing ;)

    2. Okej panie Czepialski, gdybym mógł, to bym wyedytował słowo “zmałpowane” i zamienił na coś w rodzaju “w klimacie”. Ja nie z gimbazy i uważam że pewnych rzeczy nie powinno się tłumaczyć “jak krowie na rowie” nie chcąc obrażać inteligencji czytających (stąd “wiadomo”). Ale Czepialskich to nie dotyczy…

     Swoją drogą obejrzałem kilka innych filmów Colina… gość ma troszkę nierówno pod sufitem, ale dzięki temu te jego pomysły (i realizacje) wymiatają !!!

    3. A więc na podstawie faktów, które przytoczyłem (napęd śrubowy to nie wymysł Crossout, film i pomysł colina był znacznie wcześniej niż event w Crossout) zmieniłeś zdanie i teraz twierdzisz, że to pojazd “w klimacie” Crossout, a nie “zmałpowany i zainspirowany Crossoutem”. Ciesze się, że się dogadaliśmy.

    4. …w czasach antyszczepionkowców i płaskoziemców nic nie jest “wiadomo” i trzeba “fakty przytaczać”… czytanie ze zrozumieniem (intencji) za to jest wyjątkowo bolesne dla substancji szarej, o ile się wykształciła…

     A z drugiej strony (w czasach deepfake’a – wyszukaj sobie) – skąd wiadomo że strona na wiki i napęd śrubowy to nie globalny spisek i ściema?

    5. Zlepek mądrych słów, pozornie mądre pytania, dryfowanie w kierunku innego tematu… wszystko, byleby zamaskować swój błąd. Szkoda.

Dodaj komentarz