1.7.1: dwulufowe czołgi radzieckie

W aktualizacji 1.7.1 w World of Tanks pojawi się gałąź radzieckich czołgów. Wprowadzamy trzy czołgi z dwiema lufami: IS-2-II, IS-3-II i ST-II. 3 nowe czołgi, 3 nowe tryby strzelania. Jak korzystać z podwójnych dział? Jakie mają osobliwości? Co trzeba wiedzieć, by skutecznie grać? Odpwiedzi znajdziecie w naszym filmie.

10 Odpowiedzi do “1.7.1: dwulufowe czołgi radzieckie

  1. Na to wlasnie czekalem. Debilne, zmutowane czolgi z dwiema lufami. Nie na balans prem pestek, nie na poprawki w istniejacych pojazdach, nawet nie na poprawe durnych literowek w opisach pojazdow. Czekalem na dwulufowe, zidiociale pojazdy ktore pasuja do gry jak piesc do nosa i sa juz na maksa popieprzonym wymyslem. Co nastepne? Czolgi z reaktorami atomowymi zamiast silnika? Czolgi antygrawitacyjne? Mamut tanki juz mamy. Pora na tesla tanki

  2. Wylosowałem w skrzynkach dwulufowca, ale nie umiem nim grać… a właściwie strzelać. Jakoś tak dziwnie strzela z opóźnieniem, że czasem lecą takie kalafiory że głowa boli. Wiem że aby strzelić z obu luf, trzeba przytrzymać klawisz strzału dłużej, ale chcąc strzelić normalnie, klika się i powinien wystrzelić z jednej lufy i jest lipa, mimo „kliku” nie strzela, dopiero po chwili.. Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem? Ktoś wie o co kaman?

Dodaj komentarz