WoWs: odbierz teraz swoją rekompensatę!

Możesz teraz ubiegać się o odszkodowanie! Upewnij się, że jesteś zalogowany i kliknij przycisk poniżej, gdzie nastąpi przekierowanie do przycisku „Sprawdź”. Twoje konto zostanie od razu zasilone podarunkami jeśli zagrałeś przynajmniej jedną bitwę od 5 stycznia do 20 stycznia.

Oferta rekompensat ważna do: Pon. 11 Lut. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 11 Lut. 06:00

ODBIERZ REKOMPENSATE

Ważne: wszystkie klany UE otrzymają2 000 ropy najpóźniej 26 stycznia.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze wstępne ogłoszenie poniżej!


W zeszły weekend mieliśmy poważne przerwy w działaniu serwerów, które uniemożliwiły Wam grę w World of Warships. W tej chwili mamy tymczasową poprawkę, ale by upewnić się, że wszystko działa tak jak powinno, będziemy musieli przeprowadzić dodatkową konserwację jeszcze w tym tygodniu.

  1. Ci z was, którzy zagrali przynajmniej jedną bitwę od 5 stycznia do ostatniego 20 stycznia będą mogli uzyskać 2 dni konta premium WoWs i 2 kontenery Belle Époque containers.
  2. Każdy klan EU otrzyma 2 000 oleju.

Opublikujemy dodatkowe informacje, gdy problem zostanie w pełni rozwiązany, a rekompensata będzie gotowa do odebrania. Sprawdzajcie ten artykuł regularnie!

Serdecznie przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.

Na Stanowiska!

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
d s

szkoda ze to skrzynki z bell epoke bo wolałbym wybrać ze starych kolekcji gdzie mi coś brakuje, ale 2 dni prem całkiem spoko