WoWs: Latarniana aukcja

Belfast i superokręty.

Światło Latarni znów zaświeciło i wzywa wszystkich na aukcję. Zapoznajcie się z zasadami, zanim przystąpicie i nie przegapcie szansy na uzupełnienie zapasów kredytów, korzystając z naszego specjalnego kursu wymiany dublonów na kredyty!

Przejdźcie do odpowiedniej zakładki w Zbrojowni, by wziąć udział w Latarnianej aukcji.

LATARNIANA AUKCJA

Gracze ze wszystkich regionów World of Warships konkurują ze sobą o te same pozycje, więc ostateczna liczba zwycięzców zostanie podzielona pomiędzy wszystkie serwery.


Zniżki

Początek: Cz. 29 Wrz. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 29 Wrz. 14:00
Koniec: Pon. 03 Paź. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 03 Paź. 14:00

Kapitanowie! Na czas trwania aukcji aktywujemy specjalny kurs wymiany dublonów na kredyty — nie przegapcie!

  • 1500 2000 kredytów za 1 dublon przy wymianie

Pozycje

Początek: Cz. 29 Wrz. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 29 Wrz. 14:00
Koniec: Pon. 03 Paź. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 03 Paź. 14:00

Latarnia zaoferuje sześć pozycji:

 VII Belfast z miejscem w porcie i dowódcą z 10 punktami umiejętności

 ★ Dalarna z miejscem w porcie i dowódcą z 11 punktami umiejętności

 ★ Clausewitz z miejscem w porcie i dowódcą z 11 punktami umiejętności

7 dni konta premium Warships

50 000 jedn. węgla

Flaga pamiątkowa Ohio

Belfast

 VII Belfast jest krążownikiem lekkim typu Edinburgh i jednym z najpotężniejszych okrętów tej klasy, jakie służyły w Royal Navy w II wojnie światowej. Przeszedł kilka gruntownych modernizacji. Krążownik otrzymał lepszy radar dozorowania, obronę przeciwlotniczą oraz układ kontroli ognia zamiast oddziału lotniczego i uzbrojenia torpedowego.

Uzbrojony jest w dwanaście dział baterii głównej kal. 152 mm. W przeciwieństwie do możliwych do zbadania brytyjskich krążowników lekkich  VII Belfast może strzelać nie tylko pociskami PP, ale również OB. Działa zadają duże uszkodzenia na minutę, a ich balistyka pozwala na strzelanie ponad przeszkodami terenowymi. Przeszkadza jednak w strzelaniu na duże odległości. Belfast nie posiada uzbrojenia torpedowego, co różni go od możliwych do zbadania brytyjskich krążowników lekkich. Krążownik ten cieszy się dobrym kamuflażem i świetnym przyspieszeniem, ale jego pancerz dziobowy i rufowy są słabe.

Okręt wyposażono w stały kamuflaż, ma też standardowe premie ekonomiczne dla swojego poziomu. Zarabia również więcej kredytów w każdej bitwie i ma zmniejszone koszty obsługi po bitwie. Dla tego okrętu nie jest wymagane przeszkalanie dowódcy.

Dalarna

 ★ Dalarna to uniwersalny niszczyciel, łączący potężną artylerię i uzbrojenie torpedowe z najnowocześniejszym uzbrojeniem do zwalczania lotnictwa i okrętów podwodnych, jakie dostępne było w latach 50.

Główna różnica między okrętem  ★ Dalarna i jego poprzednikiem — okrętem  X Halland — to dodatkowa wieża baterii głównej, która zwiększa siłę rażenia salwy. Poza tym Dalarna może korzystać w bitwie z dwóch rodzajów torped:

  • Standardowych „europejskich” torped o dużej prędkości i przeciętnych uszkodzeniach
  • Torped o krótkim zasięgu i niższej prędkości, ale większych uszkodzeniach

 ★ Dalarna korzysta z dobrego uzbrojenia przeciwlotniczego, ale rozwija przeciętną prędkość. Choć do dostępnego mu sprzętu eksploatacyjnego nie można zaliczyć Wytwornicy dymu, to może jednak korzystać z Obrony przeciwlotniczej, Grupy naprawczej i Doładowania silnika na osobnych miejscach.

Clausewitz

 ★ Clausewitz to krążownik ciężki zaprojektowany z myślą o dalekodystansowych rajdach. Cechuje się potężnym uzbrojeniem przeciwlotniczym i torpedowym.

Charakterystyki  ★ Clausewitz są poprawione względem jego poprzednika, okrętu  X Hindenburg. Ma większą pulę PW, więcej torped w salwie burtowej, większy zasięg ognia, wyższą prędkość i nieco większy kaliber głównych dział. Jednak czas przeładowania jego głównej artylerii jest nieco dłuższy, a wykrywalność — gorsza. W przeciwieństwie do większości superokrętów krążownik ten nie ma Wytycznych bojowych, ale jest to równoważone przez kombinacje wszystkich jego pozostałych charakterystyk.

 ★ Clausewitz jest uzbrojony w dwanaście dział głównych kal. 210 mm o przeciętnej szybkostrzelności i zasięgu ognia, ale ma także do dyspozycji cztery pięciorurowe wyrzutnie torped. Okręt ten strzela pociskami OB o ulepszonej zdolności przebijania pancerza i pociskami PP o zwiększonych uszkodzeniach. Ma do dyspozycji niezły zestaw sprzętu eksploatacyjnego — umożliwia instalację Sondy hydroakustycznej o zwiększonym zasięgu działania albo Obrony przeciwlotniczej na tym samym miejscu oraz Samolot zwiadowczy albo Myśliwiec na drugim. Na osobnym miejscu posiada także wariant sprzętu eksploatacyjnego Grupa naprawcza, którego ma jeden ładunek więcej niż inne krążowniki.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.11.11  ★ Dalarna i  ★ Clausewitz staną się dostępne do nabycia w drzewie technologicznym.


Zasady aukcji o jednolitej cenie

Możecie uczestniczyć w Latarnianej aukcji tylko poprzez specjalną kategorię w Zbrojowni.

Każda Latarniana aukcja ma następujący przebieg:

  • Ogłaszane są pozycje, ich ceny wywoławcze i liczba możliwych zwycięzców aukcji.
  • Rozpoczyna się aukcja i można składać oferty.
  • Wyniki aukcji są podsumowywane; oferty nie są już przyjmowane.
  • Nie ma przegranych: zwycięzcy Latarnianej aukcji pobierają swoje nagrody, a pozostali uczestnicy licytacji otrzymują z powrotem zaoferowane przez siebie środki.

Liczba zestawów na aukcji jest ograniczona dla każdej pozycji. Po podsumowaniu wyników Latarnianej aukcji wygrywa najwyższa oferta. Jeśli oferty są równe, wygrywają te, które złożono wcześniej. W przypadku równych ofert brany jest również pod uwagę czas zmiany ostatniej oferty. Jednak wszyscy zwycięzcy zapłacą tylko minimalną kwotę potrzebną do wygrania danej pozycji. Nadpłata zostanie im zwrócona na konto. Każdy zwycięzca otrzymuje jeden zestaw.

W zależności od pozycji możecie użyć różnych zasobów w grze, by złożyć ofertę.

To przygoda bez ryzyka! Wszystkie oferty, które nie wygrają, zostaną zwrócone licytującym po zamknięciu aukcji.

Do zobaczenia w Latarni!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze