WoWs i WoWs: Legends – zanurzmy się w lecie!

Między innymi wizualne usprawnienia wersji PC i TRANSFORMERS!

17 czerwca 2022 – Wargaming, twórcy i wydawcy World of Warships i World of Warships: Legends mają przyjemność poinformować o nowościach w tych tytułach.

image004

W nowej aktualizacji World of Warships znajdziemy przede wszystkim ulepszenia graficzne na 8 mapach – tekstury HD oraz efekty pogodowe, jak również zupełnie nowe efekty wystrzału z dział, eksplozje ładunków pod wodą i na wyspach oraz wybuchające samoloty na zniszczonych lotniskowcach. Dodatkowo, amerykańskie niszczyciele zyskały graficzny face lifting. Dotyczy to okrętów Mahanm Benson, Fletcher oraz Gearing.

Poza tym do gry dodano nową mapę Faroe Islands. Dostępna będzie dla okrętów wyższych poziomów, walka odbywa się pomiędzy ośnieżonymi masywami górskimi. Dostępny jest również tryb Konwoju. Dwie drużyny po 12 graczy walczą ze sobą w ataku i obronie konwojów okrętów kontrolowanych przez AI.

Wargaming i Hasbro łączą siły, aby dać graczom trzecią współpracę marek. Zawartość związana z legendarnymi TRANSFORMERS jest już dostępna dla obu gier.

Szczegóły aktualizacji

W World of Warships: Legends europejskie niszczyciele weszły już do regularnego drzewka technologicznego i są już w pełni dostępne w grze wraz z nowym okrętem poziomu VII – Östergötland. Nowe jednostki to przede wszystkim szybkie torpedy i mocne działa.

We właśnie odpalonej kampanii Lucky Six można zdobyć jeden z dwóch nowych okrętów – amerykański lotniskowiec poziomu V Independence lub niszczyciel poziomu VII – Black. W biurze pojawia się nowy projekt związany z Dniem Niepodległości. Wykonanie specjalnej misji pozwoli na zdobycie amerykańskiego pancernika South Carolina. Do gry wraca również rzadko spotykany okręt Oklahoma!

Szczegóły aktualizacji

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze