WoWs: Granda w kąpieli

Śmiertelnie poważna.

Aby uczcić 1 kwietnia, bitwy w gorącej kąpieli wracają do gry w ramach aktualizacji 12.2!

Wybierzcie jedną z sześciu gumowych kaczuszek i wpieńcie się w bąbelkowych bitwach na zaktualizowanej mapie Gorąca kąpiel. Używajcie stylizowanych broni, w tym jednej nowej — pluskających min. Czerpcie frajdę ze zderzeń z innymi kaczkami i przeszkodami na mapie, aby zaznajomić się ze specjalną mechaniką gumowych kolizji.

Zasady

Możecie brać udział w bitwach Grandy w kąpieli tylko podczas określonych ram czasowych.

Początek: Cz. 23 Mar. 10:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 23 Mar. 10:00
Koniec: Cz. 20 Kwi. 01:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 20 Kwi. 02:00

Bitwy będą odbywać się na zaktualizowanej mapie Gorąca kąpiel. Mapa obwiedziona jest teraz elementami animowanymi, a woda stała się przezroczysta. Dowiedzcie się więcej o tych i innych cechach mapy tutaj.

+3 zdjęcia

Bitwy toczyć się będą w formacie 7 na 7 zgodnie z zasadami trybu dominacji.

Kwarakterystyka okrętów

Łącznie dostępnych jest sześć różnych rodzajów gumowych kaczuszek — dwa niszczyciele, dwa krążowniki i dwa pancerniki.

  • Wszyscy gracze natychmiast otrzymają jedną kaczuszkę każdego typu. Będą to:  X Tajemniczy Don Kwak,  X Luigi McKwaczi i  X Kwakadiaka.
  • Zdobądźcie 20 000 bazowych PD każdą z początkowych kaczuszek odpowiedniej klasy, by zdobyć dostęp do pozostałych kaczek —  ★ Strażnik Kwaksasu,  ★ Furo i  ★ K.A.C.Z.O.R.

+5 zdjęć

Wszystkie gumowe kaczuszki wyposażono w nowy rodzaj uzbrojenia — pluskające miny. Zrzucanie ich przypomina zrzucanie bomb głębinowych, jednak te miny się nie zanurzają. Eksplodują one chwilę po zrzuceniu lub po wejściu w kontakt z innymi kaczuszkami i mogą powodować zalania.

Oprócz min gumowe kaczuszki używają znanego uzbrojenia, wystylizowanego specjalnie na potrzeby wydarzenia. Kwarakterystyka uzbrojenia zależy od typu kaczki:

  • Niszczyciele są uzbrojone w gazowane torpedy i bąbelki odłamkowo-burzące.
  • Krążowniki są uzbrojone w bąbelki odłamkowo-burzące.
  • Pancerniki są uzbrojone w bąbelki przeciwpancerne.

Bąbelki odłamkowo-burzące nie wzniecają pożarów, ale mają szansę spowodowania zalania.

Ponieważ kaczuszki są gumowe, nie odnoszą żadnych uszkodzeń w przypadku taranowania. Gdy zderzą się ze sobą lub z innymi obiektami na mapie, to po prostu się odbiją, nabierając przy tym prędkości.

Wszystkie kaczki mają również specjalne wyposażenie.

Plaster

Zatrzymuje zalanie; zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Nie jest to lek i ma swoje ograniczenia. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Pompka

Częściowo przywraca PW kaczki i podnosi ją na duchu.

Silnik pluskowy

Zwiększa prędkość maksymalną i determinację kaczki.

Stery kaczuszek obejmą specjalni kaczy dowódcy z animowanymi portretami.

Nagrody

Biorąc udział w Grandzie w kąpieli, możecie wykonywać specjalne codzienne i tygodniowe misje bojowe, za które zdobędziecie żetony społeczności.

Codzienna misja
Odnieść zwycięstwo w Grandzie w kąpieli.

Nagroda: 30 żetonów społeczności.

Misje tygodniowe
Zdobyć 5000 bazowych PD w Grandzie w kąpieli.

Nagroda: 350 żetonów społeczności.


Zdobyć 15 000 bazowych PD w Grandzie w kąpieli.

Nagroda: 400 żetonów społeczności.


Zdobyć 50 000 bazowych PD w Grandzie w kąpieli.

Nagroda: 550 żetonów społeczności.

Pierwsze zwycięstwo w Grandzie w kąpieli nagrodzimy specjalnym osiągnięciem pamiątkowym.

Kacze opowieści

Tajemniczy Don Kwak

 X Tajemniczy Don Kwak pochodzi z bogatej i wpływowej kaczej rodziny, a jego historia splata się z przeszłością Rybki już od dnia jej narodzin. Wytworny Don Kwak jest znany ze swej szybkości i zwrotności, jednak niewielu wie, że w rękawie ma również torpedy, miny i Silnik pluskowy o wydłużonym czasie działania.

Za dnia jest arystokratą o schludnie ułożonych piórkach i wyrafinowanych manierach — prawdziwy maestro pogawędek. Gdy zapada zmrok, mściciel w czarnej masce i płaszczu wyrusza na ulice. Zabiera chleb gęsiom i oddaje kaczkom.

Luigi McKwaczi

Wysoka prędkość i szybkostrzelność, wyczuwalne dziobem opanowanie bąbelków odłamkowo-burzących i pluskających min — z tego  X Luigi McKwaczi znany był w akademii policyjnej. Minęło jednak wiele lat, od kiedy legendarny kaczor oddał swą odznakę, żegnając się z załogą Kapitana i na emeryturę powrócił do swojego ojczystego stawu.

Jego plany cichego życia spaliły na panewce, gdy dowiedział się, że gang dzikich gęsi buszuje po całym mieście i że porwał płetwonogą miłość jego życia. Luigi McKwaczi jest gotowy na wszystko, by ją ocalić. Nawet na ponowne odpalenie swojego Silnika pluskowego!

Kwakadiaka

Agent Kaczych Sił Specjalnych  X Kwakadiaka wycofał się z elitarnej jednostki Kapitana i prowadzi spokojne życie, jako modelowy kaczor rodziny, wzorcowo wychowując swoją córkę. Został jednak zmuszony wyściubić dziób ze stawowych pieleszy, gdy jego córka została porwana przez byłego gęsiego dyktatora, który został kiedyś obalony przez oddział Kapitana.

Przeżywalność Kwakadiaki i potęga jego salwy przyprawia nawet najodważniejsze gęsi o… cóż, gęsią skórkę, a jego bąbelki przeciwpancerne i pluskające miny zapewniają przewagę nad przeciwnikami w najbrutalniejszych bójkach. Ucieczka nie będzie żadnym ratunkiem, gdyż jest on wyposażony w Silnik pluskowy — aczkolwiek o skróconym czasie działania.

Strażnik Kwaksasu

Stróż prawa,  ★ Strażnik Kwaksasu, wykorzystuje sztuki walki i efekty specjalne, by zgodnie z Kaczym Kodeksem dać z półobrotu w dziób tym złym. Jest tak szybki i zwrotny, że gęsi już nie próbują przed nim zwiewać. Jaki w ogóle w tym sens, skoro jego torpedy i miny nie zostawiają im żadnych szans na ucieczkę? A nawet nie wiedzą oni o wzmocnionym Silniku pluskowym z wydłużonym czasem działania.

Furo

Podczas Pierwszej Potyczki Kaczo-Gęsiej zrodziła się legenda o szybkiej kaczce, która wzbudzała podziw wśród rywali swoją szybkostrzelnością, bąbelkami odłamkowo-burzącymi i minami. Tylko Kapitan i Rybka wiedzieli, że ta legendarna kaczka to nie kto inny, jak ich dawny kompan  ★ Furo. Wiedzieli też, że za sprawą swojego Silnika pluskowego może być jeszcze szybszy. Gdy ten weteran powrócił do dawnych szeregów, mając nadzieję na ponowne spotkanie z dawnymi towarzyszami, lokalne gęsi jasno dały mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Furo nigdy jednak nie gra według cudzych zasad, a za jego głowę zaoferowano sporą sumkę.

K.A.C.Z.O.R.

Cyberkaczor przybył pod rozkazy Kapitana z przyszłości, aby ocalić kaczy lud. Jego twórcy, zepsuci najpyszniejszymi chlebami, nabrali zbyt dużo sadła. Takie łakomstwo doprowadziło do upadku kaczej cywilizacji, a odwieczna walka z gęsiami zakończyła się porażką. Kaczy cyborg musi zniszczyć wszystkie zapasy chleba i ustalić, w którym momencie kaczki przekroczyły linię, za którą nie było już powrotu.

Jest uzbrojony w bąbelki przeciwpancerne i wyposażony w Silnik pluskowy o skróconym czasie działania. Jest znany z wysokiej przeżywalności i potężnej salwy.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
jur33k

Nie wiedzą już czym zachęcać,mało kto już w wowsa gra a siano nie leci milionami euro tak jak w wocie banda dziadów i tyle