WoWs: Dropy Discord

Październik 2022.

Wystarczy zostać pełnoprawnym członkiem społeczności oficjalnego serwera Discord World of Warships przed 2 października, by automatycznie otrzymać prostą misję bojową, która umożliwi zdobycie 555 żetonów społeczności. Więc jeśli nie jesteście jeszcze członkami, to nadszedł czas, by dołączyć!

Jak otrzymać Dropy Discord?

Krok 1: Przyjmijcie nasze zaproszenie do serwera World of Warships na Discordzie, klikając ten link.

Krok 2: WAŻNE — uwierzytelnijcie swoje konto Discord, łącząc je z własnym Wargaming ID przed 2 października. Gdy tylko przyjmiecie zaproszenie i wejdziecie na serwer, otrzymacie wiadomość prywatną od WG Auth Bot ze spersonalizowanym linkiem. Po prostu go kliknijcie i postępujcie zgodnie z prostymi instrukcjami.

Krok 3: Między 30. 09 — 04. 10 automatycznie otrzymacie misję pozwalającą zdobyć 555 żetonów społeczności.

Jeśli już przyjęliście nasze zaproszenie w przeszłości, ale nie otrzymaliście wiadomości z uwierzytelnieniem, możecie wywołać WG Auth Bot ponownie, wpisując „!auth” na kanale #discord-arrivals.

Uwaga: Aby otrzymać drop, musicie uwierzytelnić swoje konto przed 2 października— po tym dniu nie będziecie mogli dostać aktualnej misji.

Jeśli jesteście już członkami społeczności Discord World of Warships, automatycznie otrzymacie misję 30 września.


Po co dołączać do World of Warships Discord?

Poza możliwością korzystania z nowych Dropów Discord możecie rozmawiać z innymi Kapitanami, otrzymywać upominki, brać udział w specjalnych wydarzeniach z naszymi deweloperami, a nawet wygenerować własne powtórki minimapy!

Tysiące Kapitanów dołączyło do serwera World of Warships na Discordzie bez uwierzytelniania swoich kont, przez co nie mają dostępu do kanałów poza lobby powitalnym.

Uwierzytelnij teraz!

ź: WoWs

1.5 2 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jan Kowalski

akurat w tym mc jest biednie, nawet nie dali załogantki, tylko camo i naklejki, sam chłam :{{{

deValgo

chyba pomyliłeś z Prime Gaming… choć fakt, bieda.