Q&A dla regionu azjatyckiego 12.11.2019

Krótkie podsumowanie tajlandzkiego Q&A, na które odpowiadał tamtejszy pracownik WG.

Pytania w dużej mierze odnosiły się do regionu:

 • przystosowywanie cen produktów WG, na rynek południowo-wschodniej Azji, nie jest w tej chwili priorytetem,
 • serwer singapurski istnieje teraz jako serwer dla danych, bitwy toczą się na serwerach w Hong-Kongu i Sydney,
 • duża ilość wprowadzanych łatek wynika z jakości Internetu – łatwiej wgrać częściej, mniejszą łatkę, niż jedną, większą, na raz.

Były również ciekawsze zagadnienia:

 • uszkodzenia sojusznicze nie powrócą,
 • MM oparty na umiejętnościach gracza nie zostanie wprowadzony, wciąż trwają prace nad udoskonalaniem obecnego,
 • konto premium na bitwy, a nie czasowe, teraz nie zostanie wprowadzone, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości zostanie podjęty taki temat, na chwilę obecną są ważniejsze priorytety,
 • nowocześniejsze czołgi w grze, wyższe tiery – są bardzo ciekawym tematem, lecz na przyszły rok planowanych jest wiele innych nowości, na które warto poczekać,
 • ekonomia w grze nie zostanie zmieniona – aby nie być stratnym, warto grać lepiej, nie nadużywać amunicji premium; aby zarabiać, warto grać w Linię Frontu, czy robić misje osobiste.

Dla zainteresowanych link do filmiku.

12 Odpowiedzi do “Q&A dla regionu azjatyckiego 12.11.2019

 1. Hmm
  “Nowocześniejsze czołgi w grze, wyższe tiery – są bardzo ciekawym tematem”
  No proszę czyli jest szansa na wprowadzenie nowszych maszyn na wyższych tierach w WOT ( mam tu na myśli oczywiście od XI w górę ) a nie tworzenie nowej gry i tłumaczenie się balansem , które moim zdaniem nie ma sensu bo wszystko jest do zbalansowania tierem, pancerzem i penetracja pocisku.

   1. Jak chcesz robić epoki to dobre byłoby danie czołgów do 1945. Następna epoka to czołgi od 1945 do tak jak mówiłeś X tierow i następna od XI w górę.
    Ale jak twój pomysł z 11 w górę jest dobry to epoka wojenna już nie bo Tiger 2 by się zaliczal do 2 wojennych a is3 już nie. Może w końcu niemieckie by coś znaczuly w tej grze a nie tylko ruskie i do nich podobne jak np polskie też ok są.
    Luźna sugestia ale fajny by był taki tryb żeby tylko 2 wojenne czołgi walczyły bez tych co powstały od 1945 w górę.

    1. Nie epoki tylko kampanie wojenne i wyjebanie wszystkich prototypów, przedprojektów i mutantów z dupy wymyślonych. Tylko że wtedy ruskie by już tak nie podskakiwali bo nie mieliby czym.

 2. “ekonomia w grze nie zostanie zmieniona – aby nie być stratnym, warto grać lepiej, nie nadużywać amunicji premium; aby zarabiać, warto grać w Linię Frontu, czy robić misje osobiste.”

  Ehmmm, nie? Ekonomia w grze leży i kwiczy, gold ma świstać ile wlezie po to żeby pazerne mordy z Mińska miały czym napędzać ten młyn zwany sklepem premium, bo skill i umiejętności nie ma znaczenia skoro wystarczy “wcisnąć dwójkę” i wszystko idzie po naszej myśli. Linia Frontu dobrze zarabiała tylko w swojej pierwotnej edycji, teraz bez konta premium ciężko wyjść na swoje. Misje osobiste OK, ale dużo zależy od humorków RNG, wręcz za dużo. I jak to jest że nagle po podjęciu misji na podpalania czy wysadzenia, szanse maleją do prawie zera?

  1. @ Sinecode

   Ekonomia w grze ma być taka, albo jeszcze gorsza. Nie życzę sobie na 9-10 tierze stad debili z czerwonym wn8, którzy nie kumają, w którą stronę jechać. Zakręcić kurek z kasą.
   Sinecode, zastąpiłeś japońskiego admirała w yebaniu na oślep, proponuję odstawkę wota i jakiegoś rozweselającego tetrisa. Żygam Twoimi żalami, mam je w dupie.

   1. To nie żale, to stwierdzenie faktu i trzeba być ślepo zapatrzonym w tą produkcję żeby tego nie dostrzegać. Kiedyś X tierem można było wyjść spokojnie na plus na każdej bitwie. Dzisiaj powyżej 7-go tieru masz być konkretnie w dupę żeby tylko granie premkami miało sens. Typowa bitwa nawet jeśli to losowanie na same 8-mki? 10 z 15 wozów a nawet i prawie wszystkie (o ile jest arta) to premki. Po co w ogóle robić jakieś drzewka, kup pan czołg i ognia do przodu… Ja się z tego wyleczyłem, innym też radzę, są fajniejsze rzeczy do kupienia niż kilka pikseli w upadającej produkcji.

Dodaj komentarz