_Patrol radzi: problem z brakiem pojazdów na liście do wymiany lub zakupu

Nie widzisz czołgu w oknie wymiany pojazdów? Jeśli tak, oto rozwiązanie twojego problemu.

Popełniłem poradnik, bo zauważyłem, że graczom nie wyświetlają się wszystkie czołgi na liście pojazdów, które można kupić (wymienić).

Przed wymianą upewnijmy się czy pojazd, który chcemy kupić nie jest czasem w garażu gry, bo może się okazać, że kiedyś go wypożyczyliśmy i jeśli mamy go w garażu gry, to pojazd nie pojawi się na liście pojazdów, które chcemy kupić.

Po upewnieniu się czytamy dalej.

Zaloguj się do garażu gry.

Po zalogowaniu kliknij sklep.

Kliknij ikonkę zamiany pojazdów.

Korzystając z rolki myszki znajdź pojazd, który chcesz kupić.

Można też zainteresować się karuzelą pojazdów i kliknąć prawym przyciskiem myszki na tenku i wybrać > wymień.

19 Odpowiedzi do “_Patrol radzi: problem z brakiem pojazdów na liście do wymiany lub zakupu

    1. SkierA87 – trollu przeczytaj moją wypowiedz albo nie wytłumaczę tobie bo widzę że nie rozumiesz – dla wielu graczy ta wymiana nie ma sensu mają większość z tych pojazdów a WG oferuje na wymianę totalnie niezbalansowany szrot a ty wierny piesku WG zaczynasz wypowiedzi od obrażania innych – gratuluje kultury trollu bagienny !

 1. Coś i tak nie gra z tą wymianą.
  Małego Scorpiona VII tier za ostatni tank rewards chcialem wymienic na HT VI tier (nawet dopłacę) a dostępność tego jakończyka znika… A kiedy IS-3A chcę wymienić na to samo to już mogę! (co mi tam nie stracę heheh)

  Przypadek WG?

 2. Ja z trochę innej beczki bo nie mam gdzie o to zapytać zbytnio. Jeśli mocno drażni to proszę moderatora o skasowanie wiadomości. Doszły mnie słuchy z nieoficjalnego źródła, że na forum rosyjskim rozmawiają o WT auf E100 w zmodyfikowanej wersji z działem z Mausa. Może ktoś to zweryfikować i potwierdzić? Cena ponoć wynosi 50k golda.

   1. @Gwoemul na pewno nie. Mówił o tym iyouxin z INVIL u siebie na streamie i chodzi z pewnością o serwer rosyjski. Stary-nowy “Wafel” jest już w plikach gry z nowym działem. Niestety alfa i penetracja z Mausa wzięta. W związku z tym obawiam się, że w obecnych realiach ten niszczyciel będzie słaby pomimo tego iż jego koszt będzie kosmiczny. Kołowce mu żyć nie dadzą… Z racji tego, że wśród Polskiej społeczności nikt nic zbytnio nie wie albo przynajmniej się nie chwali pozostaje mi śledzić te nowinki tylko u ruskich…

Dodaj komentarz