wydawajcie kredyty, aby otrzymać konto premium

Niebawem wprowadzimy do gry ekskluzywną i dość niecodzienną ofertę. W końcu zostaniecie wynagrodzeni za wydawanie lśniących monet. Zalogujcie się do gry od 7:00 w środę, 3 kwietnia do 7:00 w czwartek, 4 kwietnia i wydajcie kredyty, a oprócz zakupionych artykułów otrzymacie darmowy czas dostępu do konta premium.

  • Za wydanie co najmniej 1 000 000 otrzymacie1 dzień dostępu do konta premium
  • Za wydanie co najmniej 2 000 000 otrzymacie 2 dni dostępu do konta premium
  • Za wydanie co najmniej 3 000 000 otrzymacie 3 dni dostępu do konta premium
  • Za wydanie co najmniej 5 000 000 otrzymacie 7 dni dostępu do konta premium

Liczą się wszystkie kredyty*, bez względu na to, czy wydacie je na amunicję, nowe czołgi, czy naprawy. Szkolenie załóg, odblokowywanie pojazdów i modułów, uzupełnianie przedmiotów kosmetycznych, montowanie sprzętu eksploatacyjnego i wyposażenia – w grze zdecydowanie nie brakuje okazji do wydania kredytów.

Jeśli wydacie kredyty w podanym wyżej terminie, nagroda zostanie przekazana na Wasze konto w dniu 5 kwietnia . Aby odebrać zdobyty czas dostępu do konta premium, wystarczy zalogować się do gry.

Jeśli nie odbierzecie nagrody  przed 10 kwietnia, zostanie ona dodana automatycznie.

Możecie otrzymać maksymalnie 7 dni dostępu do konta premium – nagród nie można łączyć.

 

*Uwaga: kredyty wydane na przywrócenie poprzednio sprzedanego czołgu premium nie będą uwzględniane.

0 0 votes
Oceń wpis:
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Hewols

A ja wczoraj amx 50B kupiłem :/

CzaraS

Tak samo 😛 oraz 7 tier

grazio

Sprzedaj i kup jeszcze raz 😉

Ten_warrior_

bez sensu, ja np kupuje zawsze po promocji. Teraz kupię racje za 5mln, tracąc 5mln, które zarobie z powrotem na koncie premium. Czyli w kwestii kredek na zero….

Jisaburo Ozawa

Teoretycznie bez sensu ale WG dobrze kombinuje. Ja np teraz potrzebuję ponad 30 milionów srebra na kupienie wyekspionych pojazdów i widzę że o!!! super oferta!!! kupię złoto, wymienię na srebro i jeszcze konto wpadnie gratis!!! super!!! Tylko że ja się na to nie nabiorę bo nic u nich nie kupuję ale inni…

RexScul

Inni mogą mieć np. 50 milionów zapasu z samej gry, jak np. ja. Nigdy nie kupowałem kredytów.

Jisaburo Ozawa

Jak ktos gra 20 lat to tak. Ja gram 7 miesięcy.

Czolg E100

XD. Tydzień grania na premce i też tyle wykręce

RexScul

A jakie to ma znaczenie? Do developera też pójdziesz z pretensjami, że dom taki drogi? Jak ktoś pracuje 20 lat (ta gra tyle nie istnieje) to może sobie kupić, ale ty dopiero zacząłeś pracować i nie masz takiej kasy. Chcesz dom w takiej sytuacji to bierz kredyt. Nie chcesz kredytu to go nie bierz. Proste. Tutaj jest podobnie – nie masz kredytów (nawet 7 miesięcy wystarczy aby ich odłożyć nieco) to je sobie kup. Jak nie chcesz kupować to nie kupuj – nikt cię do tego nie zmusi. Oferta jest dla tych, którzy chcą z niej skorzystać. A to, że… Czytaj więcej »

Patrycjusz S

A ja mam 20mln na koncie i nie mam na co wydać. Ale teraz może się skuszę. I właśnie chyba dla takich ludzi jest przewidziana ta promocja . WG doskonale wie ile srebra zalega na kontach graczy, a jak taki gracz dostanie konto premium po wydaniu swoich mln. to na pewno troszkę po gra by się odkuć i ruch na serwerze będzie większy. A jak mu się spodoba granie na koncie premium to może kupi sobie za prawdziwa kaskę konto premium. Jak nie zechce wydać kaski to mu damy „Specjalne RNG” po wykorzystaniu darmowego konta premium. Nie wiem jak u… Czytaj więcej »

pikawka

Przecież wszyscy wiedzą, że każdy gracz ma pracownika prowadzącego który śledzi delikwenta 24h na dobę i cały czas kręci gałką RNG. Dlatego wybudowali taki wielki wieżowiec na Cyprze, żeby pomiescili się wszyscy pracownicy. WG rvcha wszystkich i dziwię się Patrycjusz S, że jeszcze bierzesz w tym udział. Ja np. przerzuciłem się na szachy z dziadkiem i idzie mi super, mam WR około 70%.

RexScul

Ale że co? Gdyby siedzieli w szałasie i płacili ze swoich pieniędzy (tylko skąd mieliby brać) to byłoby OK? Dostałeś przedsądowe wezwanie do kupna konta premium, czy jak?

grazio

Plan jest taki. Kupić wyekspioną X. Wpadnie premka na 7dni. Odpalić na premce rezerwy na kasiorkę i pograć premkami VIII (o ile nie będzie za dużo zombie) i zarobić grube miliony na pozostałe wyekspione X. Proste. Promo w sam raz dla mnie. Tylko jeszcze nie wiem gdzie jest haczyk.

pikawka

Stracisz czas, niczego się nie nauczysz, nie dokonasz żadnego odkrycia, a może jeszcze w tym czasie ktoś Ci poderwie dziewczynę (lub chłopaka – sry, ale tak teraz trzeba pisać). Jeśli niczego mądrego nie zdziałasz i nie będziesz miał dziewczyny/chłopaka, to pozostanie Ci tylko grać w WoTa. I tak do usranej śmierci… To jest ten haczyk.

PS> Można kupić sobie 500 golda, co kosztuje ok 7 zł i starczy na 2 dni premki kiedy tylko zechcesz. Można być panem swojego czasu ? Można…:)

CzaraS

Dobra, Leo PTA kupiony. Reszta wydana na gold pociski na X tierach.
7 dni wpadnie, wszystko git 😉

nieder92

Jest jakaś opcja sprawdzenia ile kredek już wydałem?

YoJinek

No właśnie miałem o to pytac czy gdzies jest opcja sprawdzenia ile wydałem ?