Użyjcie złota i kredytów, by dopieścić swoje czołgi

W World of Tanks znajdziecie ponad 600 pojazdów z 11 krajów. Niezależnie od tego, czy wolicie szybkich niskopoziomowych zwiadowców, czy ciężkich zawadiaków z wyższych poziomów, czy lubicie dokładnie zaplanować atak, lub spontanicznie rzucać się w wir walki, każdy znajdzie coś dla siebie.

Co więcej, każdy pojazd można też dostosować do swojego stylu gry. Zastosowanie wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych to doskonały sposób na cyzelowanie swojego czołgu, poprawę jego wad i ulepszenie efektywności w bitwie.

Zaopatrzcie się w złoto, kredyty i konto premium dzięki jednemu z następujących zestawów i spersonalizujcie swoją maszynę zanim wyjedziecie nią do walki!

Oferty: Waluta w grze i konto premium

Dostępne od 9 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2), do 16 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2).

Wielka kumulacja za 399,99 PLN

 • Złoto: 15 500
 • Kredyty: 10 000 000

Zestaw szefa za 240,59 PLN

 • Złoto: 5000
 • Kredyty: 5 000 000
 • Dni konta premium WoT: 30

Na luzie za 79,99 PLN

 • Złoto: 2000
 • Kredyty: 500 000
 • Dni konta premium WoT: 30

Ulepszcie charakterystyki pojazdu dzięki wyposażeniu

Wyposażenie daje najlepszą możliwość dostosowania czterech głównych cech pojazdu: siły ognia, żywotności, mobilności i możliwości zwiadowczych. Liczba dostępnych miejsc na wyposażenie zależy od poziomu pojazdu i może wynosić od jednego do trzech. Co więcej, od VI poziomu wzwyż wszystkie pierwsze miejsca na wyposażenie posiadają przypisaną kategorię. Ulepszajcie swoje wyposażenie premiami, które wynikają z jego zgodności z kategorią miejsca.

Wyposażenie można kupić za kredyty w grze i nie jest ono przypisane jedynie dla wyszczególnionych pojazdów. Jednak pewne typy wyposażenia dostępne są jedynie dla pewnych klas czołgów, za to pozostałe, takie jak ulepszona wentylacja, można zamontować w każdym pojeździe. Aby przenieść element wyposażenia z jednego czołgu na inny, trzeba go zdemontować z użyciem złota lub zestawu demontażowego.

1

2

3

4

Przeczytajcie przewodnik po wyposażeniu, aby dowiedzieć się więcej o jego rodzajach, klasach itd.

PRZEWODNIK PO WYPOSAŻENIU


Materiały eksploatacyjne i wyposażenie nadadzą Waszym pojazdom indywidualne cechy. Każdy dowódca ma swój ulubiony zestaw, który podnosi rozgrywkę jego ulubionym czołgiem na nowy poziom. Powiedzcie nam o swoich idealnych konfiguracjach na forum!

ź: WoT

28 Odpowiedzi do “Użyjcie złota i kredytów, by dopieścić swoje czołgi

 1. Teraz się goldzik przyda na resetowanie pierdyliarda załóg, żeby dać ten perek od arty, który nawiasem mówiąc jest gówno warty tak jak te wszystkie rebalansy tej kupy, ale i tak się go weźmie, bo lepiej mieć niż nie mieć…

  1. Jak mam jebnąć kupą w stado pociskiem o zasięgu odłamków 12-13 metrów to nie pomoże im żadne ostrzeżenie a jak walę w cel pojedynczy to i tak biorę poprawkę na prędkość i kurs. Za to nowy pocisk przeciwpancerny jest idealny do rozwalania Mausów, Typów 5 i T95.

    1. Skąd wiedziałeś że japońskie kurewki za dodatkową opłatą srają na swoich klientów?

    2. Gabri@, Burdel Tata nie powinien ubliżać swoim podopiecznym. To, że piastujesz wysokie stanowisko Burdel Taty, nie znaczy, że do tego stanowiska dochodziłeś inaczej niż Robienie Laski „marszałkowskiej”. Trochę pokory Gabri. Ktoś kiedyś powiedział: uważaj, w jaki sposób pniesz się do góry, bo jak będziesz spadał na dno, spotkasz po drodze tych samych ludzi ! :D

    3. Wasze dialogi są coraz bardziej finezyjne :] To nawet może się czytelnikom Dom1na podobać. Wiem, że będzie kontynuacja…

    4. Słuchaj Gabri toksyczny huju jebany… Ja gram czasem artą ale kurwą nie jestem ! To jest tylko gra a nie jakieś prawdziwe życie. Krzywdy ci nikt nie zrobił więc się odpierdol. Trzeba być jakimś popierdolonym człowiekiem, żeby tak pisać. Co to ma do rzeczy czym kto gra ? Po co te wyzwiska ? Graj czym chcesz a jeżeli nie dojrzałeś do tego to zmień grę i nie będziesz musiał tutaj cokolwiek pisać !

    5. Drogi pikawka@, Gabri to nasza perełka, znaleziona w kupie łajna.
     Gabri to taki stymulator i demoniczny duch dający natchnienie ciemnej twórczości, czytaj dalej, twórczości co by nie było.
     Kochany Gabri znaleziony jako Guano perła, w kupie łajna. Dziękujemy Gabri !
     Od dziś jesteś mianowany na: GuanoGabri !
     :D

    6. Gdyby nie nasze soczyste dyskusje, to forum było by martwe jak kołowiec w pierwszej minucie bitwy :D

    7. Xysiek typowy jebnięty Janusz grający artą. Powinienem podziękować za potwierdzenie mojej teorii, więc dzięki.

 2. Gabri… nawet nie wiesz nic o mojej grze więc się odpierdol. Jebnięty to jesteś ty i twoje dziecinne wypowiedzi. Nie znasz mnie więc nie oceniaj. I nie wyzywaj więcej od kurew bo to co najmniej nie na miejscu, żeby gracz gracza wyzywał…

   1. “Gdyby nie nasze soczyste dyskusje, to forum było by martwe jak kołowiec w pierwszej minucie bitwy”
    Czy to nie ty pisałeś kiedyś o tym jak to ci się fajnie gra kołowcem bo nikt nie potrafi w niego trafić? Czyżbyś pisał o sobie i swoich umiejętnościach jazdy?

  1. @XysiekXYZ chcesz go obrazić to odnieś się do “”Gdyby nie nasze soczyste dyskusje, to forum było by martwe jak kołowiec w pierwszej minucie bitwy”. Jak myślisz, kto to tak pisał że jak to mu się fajnie gra kołowcem bo nikt nie potrafi w niego trafić? Chyba pochwalił się przypadkowo swoimi umiejętnościami.

    1. Nie fikaj tak synku. 30 maja na twichu Chudy wspominał o tobie. Kiedyś już dostałeś bana u dom1na ale zmieniłeś sobie ksywę i myślisz że tego nie zauważyli.

    2. Ciekawa koncepcja, sam to wymyśliłeś? Twoje konto to już które z kolei?

    3. 10 – twoja matka zawsze zakłada klientom nowe konto jak jej zostawią śmietankę w ustach. Wygłodniała maciora :D

    1. No tragedia, mówię ci tragedia. Szykuj się, robi się ciemno, a wujkowie już idą.

Dodaj komentarz