Turniej Stalowego łowcy z twórcami zawartości: Oglądajcie i zgarnijcie Twitch Drops

Tegoroczna iteracja trybu Stalowy łowca znajduje się w ostatnich etapach, ale walka nie traci nic ze swojej wybuchowości. A ponieważ w weekendowym turnieju Stalowego łowcy z udziałem twórców zawartości do wygrania jest 10 000 EUR, wygląda na to, że rozgrywki zyskają na intensywności!

Stalowy łowca: turniej twórców zawartości

24 czerwca o 16:00 CEST (UTC+2)

DOŁĄCZCIE NA TWITCH

W piątek, 24 czerwca o 16:00 CEST (UTC+2), oglądajcie Waszych ulubionych twórców zawartości w zaciętych walkach do ostatniego ocalałego dowódcy. Keyhand i Iksta będą relacjonować wydarzenie na żywo z Tankfestu, gdzie niektórzy z twórców będą toczyć rozgrywki, w ramach przygotowań do wielkiego streamu Tankfest Online, 26 czerwca. Rozwój akcji będziecie mogli śledzić na oficjalnych kanałach World of Tanks lub streamach twórców zawartości. Oglądajcie transmisje przez 150 minut, by otrzymać gwarantowane Twitch Drops ze stylem 2D Tarcza Ulla.

Ale to nie wszystko! Jeden z naszych twórców gry, który bezpośrednio był zaangażowany w powstanie Stalowego łowcy, dołączy do naszych twórców zawartości, by odpowiedzieć na Wasze pytania odnośnie trybu na Reddit AMA 24 czerwca. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Szykujcie się na ekscytujący weekend!

Uczestnicy Turnieju twórców zawartości

Kto jest Waszym faworytem? Kto jest Waszym czarnym koniem? Turniej Stalowego łowcy z twórcami zawartości zapowiada się na wielkie widowisko, w którym 20 uczestników będzie walczyć o swoją część z puli 10 000 EUR. Oto podział nagród:

1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce 4. i 5. miejsce
5000 EUR 3000 EUR 1000 EUR 500 EUR

Oglądajcie na żywo

Dołączcie do nas na oficjalnych kanałach World of Tanks na YouTube i Twitch, by uzyskać eksperckie komentarze od Keyhand i Iksta, lub sprawdźcie kanały uczestników, by znaleźć się w samym epicentrum wydarzeń. Uzyskajcie profesjonalne wskazówki i zdobywajcie Twitch Drops w miarę oglądania! Upewnijcie się, że Wasze konta Wargaming i Twitch są połączone.

TWITCH pl YOUTUBE pl

Jeśli wolicie oglądać transmisje w swoim ojczystym języku, kilku twórców zawartości także będzie komentować te bitwy:

Polski Węgierski
cygan___ MrScheff

Twitch Drops

Od 24 czerwca, 16:00 CEST do 25 czerwca, 08:00 CEST (UTC+2)

Zdobądźcie gwarantowane Twitch Drops, oglądając oficjalny angielski kanał World of Tanks któregokolwiek z wymienionych powyżej komentatorów regionalnych lub któregokolwiek z uczestników przez określony czas. To proste – im dłużej oglądacie, tym więcej dropów otrzymujecie!

Zwykłe dropy:

  • Po 60 minutach:  1200 Stalowych pieczęci
  • Po 120 minutach:  3 naklejki Stalowy łowca Mk. II
  • Po 150 minutach:  1 styl 2D Tarcza Ulla
Jak zdobywać Twitch Drops

  1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
  2. Śledźcie swoje postępy w zdobywaniu Twitch Drops na pasku postępu. Zanim będziecie mogli odebrać swój drop, pasek postępu musi osiągnąć 100% (szczegóły w następnym kroku). Przejdziecie do niego, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu na stronie Twitch.
  3. Odbierzcie drop w ciągu 24 godzin od zakończenia kampanii, klikając przycisk w powiadomieniu, które pojawi się w interfejsie streamu w Waszym osobistym inwentarzu TwitchJeśli nie podejmiecie żadnego działania, drop zniknie po 24 godzinach od czasu zakończeniu kampanii.

O szczegółach dotyczących połączenia kont dowiecie się, klikając w poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Styl 2D Tarcza Ulla

+5 zdjęć

Stalowy łowca: maraton pytań Reddit AMA

Dołączcie do nas na portalu Reddit na sesje pytań i odpowiedzi „ask me anything” (AMA), w którym Daniil Shek, twórca gry, bezpośrednio zaangażowany w tryb Stalowego łowcy, podzieli się swoją wiedzą na temat trybu gry. Sesja otwarta jest na Wasze pytania, więc udajcie się na subreddit World of Tanks, gdzie nasi twórcy zawartości dołączą do Daniila, by odpowiedzieć na Wasze pytania związanie ze Stalowym łowcą, 24 czerwca między 17:00–19:00 CEST (UTC+2).

ASK US ANYTHING 

Stalowy łowca: tapeta

Stalowemu łowcy nie brakuje intensywnej akcji, ani zadziornego charakteru, a teraz jest do pobrania jako tapeta! Pobierzcie grafikę Stalowy łowca 2022 na swoje urządzenie.


Wasi ulubieni twórcy zawartości World of Tanks zmierzą się w epickim turnieju Stalowy łowca, który odbędzie się 24 czerwca o 16:00 CEST (UTC+2). Oglądajcie na żywo na Twitchu, aby dowiedzieć się, kto zwycięży, a przy okazji zdobyć gwarantowane Twitch Drops.

Do dzieła!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Jeżeli będę już oglądał ten turniej to na kanale Alex_und_Bande i to z jednego powodu – nie puszcza się tam debilnych alertów jak u naszych cececycków.