supertest: M4A1 FL 10, francuski MT VI premium

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam nowy, Francuski czołg premium VI poziomu, wtaczający się aktualnie do Supertestu: M4A1 FL 10. Jest on połączeniem Amerykańskiej, oraz Francuskiej myśli technicznej, posiadając kadłub znanego wszystkim czołgu Sherman, oraz typową dla Francuskich czołgów oscylującą wieżę z autoloaderem.

M4A1 FL 10 jest dość mobilnym pojazdem, niestety pochwalić się dużą alfą DMG działa nie może, ale za to posiada on cztero-pestkowy magazynek, co, reasumując, sprawia, że granie tym pojazdem jest dosyć komfortowe. Jego załoga składa się z czterech osób.

Mimo, że jest to pojazd Francuski, nadal trzeba pamiętać, że posiada on kadłub amerykańskiego czołgu Sherman, co za tym idzie nie jest on, aż tak dobrze opancerzonym czołgiem, jakim chcielibyśmy, żeby był, co za tym idzie – ostrożna gra jest tutaj wskazana.

Jak zawsze, proszę pamiętajcie, że statystyki tego pojazdu mogą ulec zmianie w zależności od wyniku naszych testów. Bądźcie na bieżąca i powodzenia w Waszych nadchodzących bitwach!

Supertest-M4A1 FL 10 EN

Wstępne statystyki
Tier: VI, MT Francja
Wytrzymałość: 720
Pancerz kadłuba: 50/38/38
Pancerz wieży: 40/20/20
Moc silnika: 530 KM
Prędkość obrotu wieży: 36 °/s
Prędkość obrotu kadłuba: 43 °/s
Zasięg widzenia: 370 m
Pocisków w magazynku: 4 szt.
Maksymalna prędkość: 48/-20 km/h
Stosunek mocy do masy: 17,54
Penetracja: 148/202/38 mm
Uszkodzenia: 135/135/175
Celność: 0,38
Czas celowania: 2 s
Czas przeładowania: 1,75 s
Czas przeładowania magazynka: 14 s
Pionowy wychył działa: 12°/-6°

Shot 111111

Shot 11111

Shot 1111

Shot 111

Shot 11

0 0 votes
Oceń wpis:
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
LukisNysa

Wieża AMX na podwoziu shermana cóż za genialny pomysł (ekhm klon) -_-

BOT Adam

Cóż za genialna ignorancja, przed komentowaniem zapoznaj się z tematem, taka rada na przyszłość. Pojazd jest historyczny, istnieje i był używany w boju nawet, więc nic dziwnego, że trafił do gry. Dziwniejsze jest to, że tak późno trafił…

Jarek

Japierdole

Kzyezer

Dziwię się że tak późno go dodają, dużo razy na niego trafiłem i to nie tylko w artykułach dot. wot, było takie ustrojstwo:
comment image

Wydaje mi się że taki czołg ma większe prawo bytu w tej grze niż E4 czy polska 7.
Od jakiegoś czasu noszę się z zakupem szwedzkiego odpowiednika, muszę sobie porównać, bo jeśli ten będzie lepszy to może się skuszę 😉 Niskotierowe magazynki są fajne, skoda T25 np.

pikawka

No właśnie, kilka dni temu na jakimś blogu „pancernym” zobaczyłem foto tego rodzaju dziwadła i pomyślałem jak większość: jprld ! Na pewno była to wieża od AMX, nie jestem pewien, czy na Shermanie – a wszystko w klimatach bliskowschodnich (wiecie, oni tak potrafią…). Z kolei inne foto prezentowało wieżę od T-62 na podwoziuT-34 i to jest moja propozycja na kolejną premkę 6 tieru.

Roophert

Mógł to być też M24 z wieżą FL 10

Sanchezir

Zapowiada się bardzo mocny pojazd – magazynek 540 dmg w 5,25 sek, ładowanie 14 sekund. DPM wychodzi w okolicach mocnych medów, a to przecież magazynek… Chyba „trochę” przesadzili.

EDIT
Dla porównania AMX-12t (bardzo dobry pojazd ale jednak zbalansowany) robi identyczny magazynek w 7,5 sekundy (4 pestki 540 dmg ta sama pena itd).

A do tego ma gorszą celność i czas skupiania, plus przeładowanie 20 sekund.

Coś tu jest nie halo żeby – a mówiąc wprost, to kogoś chyba po******.

Przemek2095

Akurat na tą premke nie narzekam, bo czekałem na nią od dawna. Jak się pojawi to z chęcią przygarnę i w ten sposób Serb będzie miał na dodatkowego kebaba 😉

Marheffka

Inne czołgi muszą ładować 2 sekundy lub więcej w magazynku lub więcej I do tego celują nie najszybciej. A tu cyk powercreep i „pjenionszki wpadajo”. Taki lepszy Strv m/42-57.
Co jak co ale jak nie będzie w paczce za 100+ zł to może będzie warto (zależy od soft-statów)