supertest: czołg specjalny IX tieru

Krótkie info: na superteście w połowie maja prawdopodobnie rozpoczną się testy nowej maszyny tieru IX, która będzie nagrodą w jednym z tegorocznych eventów (zapewne będzie to nagroda za Linie Frontu).

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Okaże się że to nowy wynalazek np СУ-152П bo czemu nie.

Sinecode

Bym się śmiał gdyby to był jakiś niespecjalnie wyróżniający się paździur bo to jak zwierzęta zabijają się na Linii Frontu byle tylko nabijać poziomy żeby potem mieć za co zdobyć tą dziewiątkę to istna groteska.

Roophert

Paździerz, czy nie, dla mnie ważne, by to był czołg premium. Jeżeli ma to być czołg specjalny to już lepiej niech dodadzą X, albo VIII, bo do czegoś można je wykorzystać, a nie tylko do kolekcji…

Komandor Shepard

ja tam bym proponował dociekanie stworzenia sposobów do wykorzystania 9 tierów, na których jest masa ciekawych maszyn (bardzo często ciekawszych niż ich kontynuacje na 10 tierze (jak chociażby oba TD amerykańskie), zamiast tylko oczekiwać wrzucania tych maszyn na użyteczne tiery.

Sinecode

IX tiery są chyba najprzyjemniejsze w grze (bo wyżej jak X ich nie rzuci a wymaksowane dziewiątki są porównywalne z dychami) ale… na co to komu skoro nie ma żadnego sensownego wykorzystania dla nich poza randomami.

Konrad

Nie nie to nie będzie czolg premium bo wg jest no wiecie sami dobrze A po drugie to 9 tier i nie nastawiał bym się na to że 9 premium tenki wejdą szybko do wot