sklep premium: STG

VIIISTG nie należy do tych zwinnych czołgów, które bez zastanowienia skaczą po całym polu bitwy, aby na końcu zostać zniszczonymi przez czujnego przeciwnika.

STG to łowca, który obiera najlepsza pozycję i cierpliwie czeka, aby oddać doskonały strzał. Pociski kalibru 122 bez problemu trafią w słabe punkty dzięki małemu rozrzutowi i mogą odebrać 390 PW dzięki ponadprzeciętnej penetracji. Wasz dobry kamuflaż, szczególnie jak na standardy czołgów średnich, dobrze Was schowa podczas ataku. Jednak jeśli przeciwnik będzie chciał się odgryźć, lepiej będzie udać się w bezpieczne miejsce, mimo Waszej solidnej wieży zdolnej do odbicia kilku pocisków.

Oferta: STG

Dostępna od 9 września, 07:00 CEST, do 16 września, 07:00 CEST (UTC+2)

Poziom VIII tygodnia za 130,21 PLN

  • VIIISTG
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto premium WoT: 30 dni
  • 15×Misja: 5X PD za zwycięstwo
  • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

Chcecie poznać kilka dobrych strategii i sztuczek, aby opanować tę bestię? Obejrzyjcie ten film instruktażowy o jego podobnym, ale bardziej przebojowym, bracie.

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Denuch94

Świetna zabawka – mam Gwardzistę i lubię nim się czasem pobawić. Nieco mułowaty jak na meda to fakt, ale to bardziej tedek 🙂 Z ciekawszych rzeczy to umiejętnie nim się ustawiając można nawet sidescrapa z powodzeniem zrobić.

Sylwester g

Z dobrą załogą celność na poziomie 0.3, w czasie jazdy celność całkiem ok. Camo bardzo dobre, coś odbije czasem, ale właśnie w przypadku dobrego ustawienia kadłuba. Przyjemnie się nim gra, można zdobyć za obligacje

Rain

Na co mi taki, skoro mam już M4 Revalorize ?

Sylwester g

Kogo to miało by obchodzić?

Pray2Win

Mam wszystkie premki 8 poziomu, na co mi M4 Revalorize?

Przemek

Po co komu ten badziew… Tak naprawdę prócz Alfy to nie ma zalet. .. No jest jeszcze celność ale tylko na papierze… O wiele lepszy jest M4 Revalorize.