sklep premium: pojazdy i style na Dzień Niepodległości

Świętujemy ważną datę i kamień milowy w historii Ameryki dzięki specjalnym ofertom Sklepu premium na zupełnie nowe style 2D, wyjątkowe naklejki projekcyjne i trzy imponujące pojazdy ze słabością do flag.

Możecie zdobyć niektóre z przedmiotów za DARMO, dzięki serii misji, Twitch Drops i wspaniałych nagród. Jeśli jednak jesteście tymi z dowódców, którzy od razu chcą mieć wszystkie elementy personalizacji i stylowe pojazdy, to jest to Wasz szczęśliwy dzień! Ślubujcie wierność i wzbudzajcie zazdrość swoich kolegów i przeciwników na polu bitwy. Przewińcie w dół, aby zobaczyć, co na Was czeka!

Darmowe naklejki w prezencie

Wystarczy zalogować się do World of Tanks od 1 lipca, 07:00 CEST (UTC+2), aby otrzymać dwie darmowe naklejki.

Naklejka projekcyjna Królewska herbatka

Naklejka projekcyjna Dzwon Niepodległości


Oferty: Style i naklejki

Dostępne od 1 lipca 07:00 CEST do 11 lipca, 07:00 CEST (UTC+2)

Styl: Czerwony kubrak za 35,88 PLN

Styl: Rewolucyjny za 35,88 PLN

Styl: Gwieździsty za 28,70 PLN

Zestaw Niepodległy za 83,21 PLN

  • Styl:Czerwony kubrak
  • Styl:Rewolucyjny
  • Styl:Gwieździsty
  • 3×Naklejka: Królewska herbatka
  • 3×Naklejka: Dzwon Niepodległości

Zobaczcie elementy personalizacji na poniższych zrzutach ekranu!


Oferty na pojazdy

Dostępne od 1 lipca 07:00 CEST, do 11 lipca, 07:00 CEST (UTC+2)

  • Dobre maskowanie i zbalansowane działo VIT78 i 734 pkt. uszkodzeń na minutę czynią z niego fantastycznie zwrotnego łowcę. Odgryźcie się, wykorzystując porządną szybkostrzelność, lub wymknijcie się z tarapatów dzięki wspaniałemu stosunkowi mocy do masy i świetnej prędkości maksymalnej 55 km/h. Wyraźcie swoją niezależność w amerykańskim, patriotycznym, stylu 3D Federalista, dostępnym wyłącznie dla T78.
  • VIIIT26E5 Patriot jest tak amerykański jak baseball, hot dogi i szarlotka. Postawcie na wytrzymałą wieżę, dostateczną mobilność i kąty opuszczenia lufy, by utrzymać najlepsze pozycje ze schowanym kadłubem i na szybkie, niezawodne działo, by podbić Dziki Zachód. Roztapiajcie PW przeciwnika niczym lód na słońcu dzięki potężnym uszkodzeniom na minutę o wartości 2000 PW/min.
  • VIIIAMX M4 mle. 49 Liberté będzie walczył blisko frontu, gdzie jego doskonała wartość penetracji i pancerz przedni będą na wagę złota i odbiją nawet pociski pojazdów z X poziomu, przy odpowiednim ustawieniu. Z wersją Liberté otrzymacie wyjątkowy i pełny patriotycznych nawiązań wygląd!

Zestaw T78 za 77,07 PLN

Zestaw T26E5 Patriot za 130,21 PLN

Zestaw AMX M4 mle. 49 Liberté za 154,11 PLN

Styl 2D Czerwony kubrak

+5 zdjęć

Styl 2D Rewolucyjny

+5 zdjęć

Styl Gwieździsty

+5 zdjęć

Wskakujcie do misji, zyskujcie darmowe naklejki i zbierajcie niesamowite nagrody, lub sięgnijcie po elementy personalizacji i pojazdy w Sklepie premium. Cokolwiek postanowicie, zróbcie to przed zakończeniem wydarzenia i wyprzedaży, które nastąpi 11 lipca, 07:00 CEST (UTC+2)!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze