sklep premium: M4 Improved

Niewiele czołgów cieszy się taką sławą jak amerykański M4 Sherman. Amerykańskie siły zbrojne i alianci zachodni wykorzystywali wiele wersji tego legendarnego czołgu średniego podczas II wojny światowej. Jednak jedna z nich, niestety, nigdy się nie zmaterializowała. Mowa o VM4 Improved

Prace nad projektem tego pojazdu rozpoczęto zaraz po ataku na Pearl Harbor, z zamysłem utrzymania świetnej mobilności, przy znacznych ulepszeniach pancerza. W rezultacie, charakterystyczne pucułowate policzki oryginału musiały ustąpić miejsca surowym kątom sylwetki wieży.

W ten sposób powstał projekt szybkiego i zwrotnego czołgu średniego, który świetnie nadawał się do oskrzydlania przeciwników. Zafundujcie sobie prawdziwą perełkę kolekcjonerską i zróbcie dobry użytek z jego szybkostrzelności.

Oferty: M4 Improved

Dostępne od 12 stycznia, 06:00 CET, do 14 stycznia, 06:00 CET (UTC+1)

Perła kolekcjonera za 39,99 PLN

 • VM4 Improved
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Złoto: 500

Najlepszy zakup za 99,99 PLN

 • VM4 Improved
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Złoto: 1750
 • Konto premium WoT: 30 dni
 • 15×Misja: PD X5 za zwycięstwo
 • 15×Rezerwa osobista: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny

+6 zdjęć

ź: WoT

11 Odpowiedzi do “sklep premium: M4 Improved

  1. Był jakiś czas temu w Tank Rewards za free, chyba nikt poza tymi co chcieli go do kolekcji się nie skusił. Mam tego złomka od czasu jak wszedł, mocno sytuacyjny, największe minusy to działo, mobilność i płaskie boki wieży.
   Przyjemność z gry minimalna chyba, że mowa o masochizmie i innych tego typu trendach. Pojazd który powinien mieć ograniczony MM do 5 max, bo po trafieniu na 6 w większości wypadków jest “chłopcem do bicia”.

 1. Jak taki typek 10k+ bitew chce pograc na niskich tierach, poznecac sie nad nowymi graczami bo na dychach go bija to imo powinien go skrypt jakis wylapywac i tych wszystkich kolezkow razem ze statpadziarzami i innymi zwyrolami wrzucac do wspolnych gier, czas oczekiwania na bitwe 2 minuty i sie zbierze dosc tego.

  Ja sam czasem wbijam na tier 3 zeby sobie postrzelac do kaczek, ale max 1-2 bitwy bo po prostu sumienie mi nie pozwala na wiecej. A tak jakby mnie laczylo z samymi doswiadczonymi graczami to bym nie mial oporow zeby im spuszczac lomot na niskich tierach..

  1. myślisz że w tej grze ktoś jeszcze zaczyna zabawę 99% to na 3 4 5 6 7 8 9 10 tierach to multikonta tych samych graczy… niektórzy po prostu są bardzo słabi i niczego nie chcą się nauczyć. i bardzo dobrze w wocie zaczyna powoli brakować mięsa armatniego i będziesz narzekał jak stanie się to co chcesz. no i oczywiście słabe są boty, ostatnio nawet bardziej niż słabe, ktoś wypuścił jakiś słaby program botujący (pewnie darmowy) i stoi ich wiele na capach strzelisz do nich czy uderzysz czołgiem zaczynają obracać działem i ruszają. W ostatnich dniach widziałem z 30 takich w mojej drużynie a grałem może 90 bitew przez 3 dni

   1. Czytam to i myślę, że to do mnie skierowane, a jak się mylę to przepraszam. No na 100% jeszcze ktoś zaczyna w to grać, ale czy to nowi czy multikonta to nie wiem. Gdzie to można sprawdzić? Bo domysły i wróżenie jest nie dla mnie. Gdzie napisałem, że czegoś chce? Jak już to chce, żeby gracze czasami pomyśleli w tej bitwie. Jest ogrom beznadziejnych graczy i botów. Nie wiem na kim można polegać, a kogo uznać właśnie za to mięso armatnie (gra bez modów, niestety). Czy to w mojej czy przeciwnej drużynie.
    Ps. Sam mam drugie konto, ale przez własną głupotę musiałem zrobić. Biednego CGC straciłem :(

  2. Patrzcie, sprawiedliwy wśród narodów…. szkoda że nie wśród arciarzy, którzy regularnie gwałcą bezbronnych graczy. Sorry taka gierka, jeden musi gwałcić drugiego, żeby ten drugi nie miał za dobrze, a tego pierwszego też ktoś zgwałci… Ja osobiście rzygam X tierami, bo są nie grywalne poza kilkoma OP pojazdami, VIII jeszcze ok się gra, jednak lubię czasem się odstresować na V pograć M10 premium, który po nerfach T67 jest znacznie lepszy, a i z tuurbo nawet jeździ. Outspotuje wszystkich i bezkarnie klepie, a że dmp jest wykokszony w uj to wyparowują w sekundę. Mam 7k wn8, 70%winr, 1900 dmg i wszyscy mogą mi naskoczyć… tak samo jak ja mogę naskoczyć małpom w artach.

Dodaj komentarz