sklep premium: Löwe

Do listopada 1941 roku niemieccy inżynierowie mieli już na koncie kilka czołgów wysokiej próby, takich jak Tiger I. 

Ale potrzebowali czegoś odrobinę… cięższego. Trochę czasu i kilka olśnień później na papierze pojawił się potężny VIIILöwe . Ważąc 70 ton, z dużym zapasem miał być największym niemieckim czołgiem tego okresu. Niemniej jednak zainteresowanie nim zmalało, gdy zainteresowanie i fascynacja z wolna zwracały się ku jeszcze większemu Maus.

Tak czy inaczej, Löwe przebił się do świata wirtualnego. Jego pancerz i czysta moc sprawiły, że od 10 lat jest to ulubieniec graczy i śmiertelnie groźny przeciwnik. Jest dealny do side-scrappingu i pozycji kryjących kadłubmocny pancerz boczny Löwe i jego zaokrąglona wieża odeprą zaciekłe ataki i podniosą ciśnienie większości przeciwnikom, z którymi stanie oko w oko. Jeśli chodzi o atak, działo 105 mm ma doskonałą celność, prędkość wylotową pocisku i penetrację, które szybko rozprawią się z przeciwnikiem i pomogą Ci przełamać dobrze bronione linie.

Oferta na Löwe

Dostępna od 21 lipca, 07:00 CEST (UTC+2) do 28 lipca, 07:00 CEST (UTC+2).

Poziom VIII tygodnia za 163,32 PLN

  • VIIILöwe
  • Załoga wyszkolona w 100%
  • Miejsce w garażu
  • Konto premium WoT: 30 dni
  • 15xMisja: 5X PD za zwycięstwo
  • 5xRezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny

ź: WoT

3 Odpowiedzi do “sklep premium: Löwe

  1. Fajny, przyjemny, legendarny, mega wolny (zbyt długie przeładowanie i mobilność), zarabiający fajne kredyty. Niestety jest w tej chwili oderwany od rzeczywistej odnośnie do sytuacji jak się dzieje się w WOT. Czyli trendzie do rozgrywki w formie F1 w World Of Tanks. Osobiście na dziś bym go nie kupił. Sorry Löwe.

  2. Niedawno miałem bitwę z Lewkiem piącha za piąche. Jak się doczłapałem Turtlem Mk.I na przepychacz to z przeciwka doczłapał się Lewek. Tłukliśmy się po włazach całą bitwę. Wygrałem bo się żwawiej turlałem.

Dodaj komentarz