Sięgnijcie po przesyłkę z wyposażeniem eksperymentalnym!, cz.II

Ważna aktualizacja.

Aktualizacja 20.01, 12:00

Drodzy gracze,
Ze względu na problemy techniczne wstrzymaliśmy akcję rozsyłania wyposażenia eksperymentalnego. Poinformujemy Was o jej wznowieniu.

Zimowe świętowanie może i się już skończyło, ale podarunki wciąż nadchodzą. Odbierzcie sześć egzemplarzy najnowszego wyposażenia eksperymentalnego! Po prostu zalogujcie się do gry począwszy od 20 stycznia 07:00 CET do 26 lutego 23:00 CET (UTC+1), aby otrzymać:

 2 systemy kontroli ognia

 2 zestawy poprawiające mobilność

 2 zestawy poprawiające żywotność

 700 części do ulepszania tychże.

Ukończcie powtarzalne misje dzienne do 7 razy, aby otrzymać do 1400 więcej części i odblokować potencjał Waszego wyposażenia eksperymentalnego.

Misja: Zawodowy eksplorator

Dostępna od 20 stycznia 2023 07:00 CET do 12 marca 2023 07:00 CET (UTC+1)

Nagroda:

 200 części.

Cel:

  • Zadać 2500 punktów uszkodzeń w bitwach losowych.

Ograniczenia:

  • raz dziennie
  • maksymalnie 7 razy.

Aby otrzymać dostęp do misji dziennych, należy zalogować się do gry od 20 stycznia 07:00 CET do 26 lutego 23:00 CET (UTC+1).

Wyposażenie eksperymentalne znajdzie się w puli nagród wydarzenia Stalowy łowca, jak również w puli nagród wielu innych wydarzeń 2023 roku. Warto wypróbować swoje nowe wyposażenie na różnych pojazdach i w najróżniejszych kombinacjach podczas bitew losowych, aby zaznajomić się z nim przed wielkimi wydarzeniami. Więcej zajmujących informacji dotyczących wyposażenia eksperymentalnego znajdziecie w szczegółowym artykule na portalu.

Do dzieła, Dowódcy – walczcie i eksperymentujcie!

ź: WoT

2 5 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marek Łapiński

Dobrze że zdążyłem odebrać 🤣

adwadaw

Kto pytał? 🤣

Marek Łapiński

Lepsze pytanie xD skąd minusy a brak komentarzy? 😂

Sinecode

Od jakiegoś czasu krąży tutaj sonderkommando które minusuje wszelkie komentarze krytyki, mniej lub bardziej konstruktywnej. Dla odmiany na portalu Polygamia o grach, zniknęła opcja dodawania komentarzy pod artykułami o WOT, od kiedy pod jednym artykułem wylała się fala komentarzy którą można krótko opisać „nie warto w to gówno grać”.

Jisaburo Ozawa

„Ocenianie” wprowadził autor tej strony bo myślał że to podniesie jakość dyskusji.