serwer ASIA: Linia Frontu, zmiany

Zmiany w Linii Frontu na serwerze azjatyckim.

Ulepszono opancerzenie armat fortecznych
Pancerz boczny armat zostanie zwiększony ze 160 do 180 mm, dając ochronę przez czołgami lekkimi wroga, jak również spowoduje iż ostrzał niszczycieli czołgów pod dużym kątem będzie nieskuteczny.

Zmniejszono szybkość przechwytywania bazy
Przechwytywanie bazy będzie otrzymywało mniejsze bonusy z rezerwy bojowej Inżynieria:
• poziom 1 i 2: 1,5x przejmowania bazy (poprzednio 1,6x)
• poziom 3 i 4: 1,7x przejmowania bazy (poprzednio 1,8x)
• poziom 5: 1,8x przejmowania bazy (poprzednio 2,0x)

Zrebalansowano Nalot
Nalot będzie generował większe obrażenia obszarowe, kosztem utraty penetracji.

0 0 votes
Oceń wpis:
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Powinni zablokować migrację między strefami dla graczy, bo dla damage jada tam gdzie cos się dzieje a w tym czasie bitwa jest przegrywana. Dodatkowo drużyna przegrana nie dostaje srebra (i duży minus w zarobkach), ekspa i doswiadczenia co wymusi zespołowe działanie graczy dla dobra drużyny a nie indywidualne łowy.

Jareckus

to wtedy Linia Frontu umarłaby śmiercią naturalną

tou

Taaa wymusi działanie zespołowe randomowych graczy… chyba pomyliły Ci się tryby gry. Na linii frontu głównym zadaniem jest nabijanie poziomów prestiżu naliczanych indywidualnie. Chociaż niektórzy grają, żeby pozarabiać, albo dla zabawy. Takie zamian raczej spowodowałyby tylko zmniejszenie zainteresowania linią frontu, która po takich zmianach właściwie przestałaby być linią frontu :p

Rajzors

tylko idiota używa golda na FL, grając bez golda jesteś zawsze na plus w zarobkach, a co za problem przebić 8 tier? jedynym rakiem są naloty

Ten_warrior_

może kogoś nie interesują zarobki, a tajemniczy 9 tier? Poza tym lepsze pytanie co z problem dingnąć się od 8? ano żaden. nawet somua potrafi dingać przodem, nie mówiąc o takim defenderze, dolna płyta pod złym kątem i bez golda, ani rusz. Cern AX nagle staje się bez golda nieprzebijalny na wieże itp… długo by pisać

Jisaburo Ozawa

Dzis w LF był błąd w grze. Atakujący odradzali się w głębi strefy C zamiast na plaży i ginęli natychmiast.

Pray2Win

chleb powszedni tzn. co miesięczny, tygodniowy

Jarek

po obliczeniu ile grania potrzeba żeby wbić 1 level prestiżu podziękowałem,
podział expa jest jeden wielki żart i tyle .

Jisaburo Ozawa

Dlatego kuszą darmowymi czołgami, goldem, obligacjami, gołymi babami i wódką 🙂

Ten_warrior_

najgorsze dla mnie to, że tryb się szybko nudzi. Ta sama mapa te same miejscówki itp tak w kółko, tryb na kilkanaście bitew, a nie na katowanie się tygodniami, czego wymaga nagroda. Ja podziękuje…

hssscooter

Witam. Linia frontu to tryb dla każdego😜 , ale , no właśnie ale , jak ktoś liczy że grając 2 godziny dziennie uzyska 30 lvl to „nie umie liczyć”. Osobiście tyle gram i pomimo że w większości bitew uzyskuje majora lub generała nie widzę nadziei. Pozytyw jest taki że lewel przechodzi na kolejny miesiąc wiec na IX pownienem nazbierac . Na Emilka już nie. Ps. Jak można nie zarabieć na lini frontu????? Grajcie premkami , nie walcie z golda a wpadnie 100 -200k bez premki.( z bonusem za lewel oczywiście) Dodam tylko że kołowce popsuly ten tryb i powinni wprowadzić… Czytaj więcej »

Hewols

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale by zdobyć IX i tak musisz wbić X poziom prestiżu a co za tym idzie wystarczająco pkt by zabrać emila również.

hssscooter

Oczywiscie kolego ze sobie zdaje sprawe. Ale poczatkowo myślalem za nazbieram na IX i Emila , ale juz wiem że raczej tylko IX i ewentualnie starczy na Sta 2. Rozumiesz?

Ryszard

Gościu ale żeby zdobyć, tajemniczą IX musisz wbić 10 level prestiżu

RexScul

hsss mam obway, że to ty nie rozumiesz. Nie ma możliwości abyś nazbierał na IX, a nie nazbierał na Emila. Wiesz dlaczego? Dlatego, że to zdobycia IX MUSISZ MIEĆ WSZYSTKIE POZIOMY PRESTIŻU. W_S_Z_Y_S_T_K_I_E. A jeśli będziesz mieć wszystkie, to będziesz mieć punktów na IX i Emila. Jeśli wbijesz tylko IX punktów prestiżu to kupisz sobie Emila, ale IX już nie.

Jisaburo Ozawa

Ja tygodniowo mogę zrobić najwyżej 45 PLF a majora mam okazjonalnie (z powodu dziadowskich pojazdów). Kosztuje mnie to 6 godzin dziennie. Nie mam konta premium i każda przegrana to minus w zarobkach (koszty napraw, modułów i amunicji).

Przemek2095

Góra pisze dobrze. Natomiast lepiej poczekać na jakieś konkretniejsze info o tej tajemniczej 9. Może się okazać, że będzie mniej ciekawa niż Emil 😉

hssscooter

Wróc.8 poziom daje 17 pkt prestizu wiec starczy na IX i nic wiecej. Bedzie cięzko o 8 poziom….😢

Hewols

NIe starczy bo i tak jej nie będziesz mógł wybrać… Jak już wspominałem trzeba mieć 10 poziom wbity by kupić tę IX czyli wszystkie punkty trzeba zdobyć. bez sensu jest takie coś bo nie daje opcji by ominąć choć jeden poziom.

hssscooter

Niestety muszę przyznać Ci rację. Aby odblokować pojazd IX potrzeba 10 poziom prestiżu. Same pkt nie starczą. Co za kutas to wymyślił….