Ścieżka dźwiękowa X sezonu Przepustki bitewnej

Wyruszcie w muzyczną podróż ze ścieżką dźwiękową X sezonu Przepustki bitewnej! 

Muzykę skomponowana specjalnie, by towarzyszyć Wam i Waszej nowej drużynie bohaterów Przepustki bitewnej podczas niebezpiecznej i ekscytującej podróży do serca Afryki. Zanurzcie się w kinowych dźwiękach i wznieście na wyżyny doświadczenia z gry, eksplorując sekrety pustyni.

Ścieżka dźwiękowa X sezonu Przepustki bitewnej zawiera dwa utwory inspirowane pustynnymi obszarami i niezwykłymi przygodami Sandro Manciniego, Emila Kittela i Rebekki Holmberg. Pierwsza ścieżka została skomponowana, aby Was motywować i zachęcać do ukończenia wszystkich wyzwań napotkanych podczas podróży z Przepustką bitewną, zaś wersja spokojna stwarza idealną atmosferę do podziwiania i cieszenia się swoimi łupami.

PRZEPUSTKA BITEWNA. SEZON 10

Ścieżka dźwiękowa 10 sezonu Przepustki bitewnej jest dostępna na wszystkich popularnych serwisach streamingowych, w tym na Spotify, Apple Music, Deezer oraz Tidal. Jeśli używacie innych platform, wyszukajcie na tej wybranej WoT Music Team, zasubskrybujcie i dodajcie do swojej listy odtwarzania!

Ścieżka dźwiękowa jest niezbędnym składnikiem przeżyć zapewnianych przez Przepustkę bitewną, więc załóżcie słuchawki i bawcie się dobrze!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze