Przepustka bitewna 11. sezon: załoganci

Czworo nowych członków załogi z 11. sezonu Przepustki bitewnej.

Rozdział 1: Ian Harman

UdHZI212yTE

Syn oficera australijskich sił zbrojnych, rzadko spotykał się z pochwałami ojca, dlatego od dzieciństwa starał się być we wszystkim doskonały. Towarzyski, wśród kolegów uważany jest za „swojego chłopa”, chociaż niektórych denerwuje jego nienaganne przestrzeganie wojskowych przepisów. Nieco narcystyczny, ale nigdy się do tego nie przyznaje, nawet przed samym sobą.

Rozdział 2: Colette Bugeaud

pa2xkndBhRs

Colette dorastała na wsi i z pierwszej ręki wie, co to ciężka praca i hałaśliwe imprezy. Nigdy nie aspirowała do bycia kobiecą i wyrafinowaną, a jeśli pojawia się gdzieś z damską torebką, to tylko po to, by ukryć w niej samopowtarzalny pistolet Ruby. Nie bierze pod uwagę ogólnie przyjętych zasad i zawsze mówi to, co myśli, dlatego wciąż trafia do poruczników. Jednak dopóki pozostaje dowódcą swojej załogi, nie przeszkadza jej to zbytnio.

Rozdział 3: Stefan Adaszkiewicz

wxqrwU0P 9Q

Nie wygląda na dzielnego dowódcę. Nie potrzebuje sławy, uznania i nagród, ale Adaszkiewicz zawsze podchodzi do misji bojowych z najwyższą odpowiedzialnością. Ten wojownik nie jest przyzwyczajony do mówienia o swoich planach, co więcej, ostatnio spełniły się one dokładnie na odwrót: patriota swojego kraju, jest zmuszony służyć z dala od ojczyzny, a jedyny przyjaciel niedawno zaginął na misji, z której miał wrócić w ciągu ośmiu godzin. W chwilach rozpaczy Stefan, nie zauważając tego, po cichu śpiewa tę samą piosenkę o czerwonych makach, nawet jeśli głos nie jest ten sam.

Dodatkowo: Catherine Sanders

aGfrtUNxNuY

Wspaniała uczennica i bardzo kreatywna osoba. Nigdy nie przegapi okazji do zaangażowania się w amatorskie działanie, nawet jeśli wie, że inicjatywa będzie ukarana. Samodzielnie nauczyła się kilku języków (w tym włoskiego), a także wzorowo ukończyła specjalny kurs dla koderów radiowych. Jest mężatką, ale nie lubi rozmawiać o swoim życiu osobistym.

Podczas werbowania można wybrać:

  • narodowość,
  • specjalizację,
  • typ czołgu wraz z maszyną.

Członkowie załogi mają zerowy atut „Braterstwo broni” i do wyboru dwie umiejętności wyszkolone w 100%. Brak unikalnych głosów.

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze