pojedynek serwerów EU i CIS, podsumowanie

W ostatni weekend najlepsi czołgiści z Europy i serwera CIS walczyli ze sobą w najnowszej edycji turnieju Potyczka klanów. Klan FAME, który zwyciężył zeszłego grudnia w Moskwie, musiał bronić tytułu najlepszego klanu World of Tanks przed nieustraszonymi dowódcami z serwera CIS. TONADO rozpoczęli turniej z przytupem, stosując agresywną strategię i wygrywając pierwsze 4 mecze przeciwko mistrzom. Jednak duma omalże ich zgubiła. Zbyt pewni swoich umiejętności dowódcy z serwera CIS pozwolili klanowi FAME zdobyć 3 zwycięstwa do 4. Czołgiści z TORNADO nie poddali się jednak i odparli natarcia przeciwników, wygrywając 5 do 3.

To zaskakujący, wręcz epicki zwrot akcji, jednak nie zapominajmy występu TRVST, naszego drugiego europejskiego klanu. Czołgiści po raz pierwszy stanęli do walki z drużyną z serwera CIS i choć przegrali, zademonstrowali niesamowite umiejętności – jesteśmy pewni, że wrócą w jeszcze lepszej formie.

Obejrzyjcie te i inne wspaniałe akcje na poniższym filmie. Więcej informacji o nadchodzących turniejach znajdziecie na portalu.

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze