Piaskownica 2021: nowe elementy w Załodze 2.0

Nowe progresywne odznaki oraz odświeżone skórki załogantów.

 • Odznaki

IwTuWiK6JjU

Q3s8Jzq9IOw

NoUdI8l08F0

K2YsGPitCYE

L4Ee8FrqBKU

56zO4VtghY8

Ye5bxg9tExs

QbQbn -utRA

KdKwkM069PQ

Aby szybciej podnieść poziom załogi (tj. otrzymać punkty umiejętności), będziecie mogli wykorzystać podręczniki dla załóg i wolne doświadczenie. Po osiągnięciu 75 poziomu nie można zdobywać więcej punktów umiejętności, a dla dowódcy zostanie odblokowany elitarny postęp (Profesjonalna ekspertyza).

Z każdym nowym poziomem Profesjonalnej ekspertyzy załoga otrzyma mały bonus do ich poziomu prowadzenia pojazdu. To znak dobrze wyszkolonej załogi.

Załoga otrzyma także specjalną progresywną odznakę, którą można zastosować tak jak inne odznaki. Odznaka ta nie jest powiązana z żadną narodowością, ale zmienia wygląd po osiągnięciu przez załogę kolejnych etapów rozwoju.

 • Nowy wygląd załogantów

EPM7y5qUm9Q

5ThxNPajKjo

SZy6a1td6nQ

O03aII0FnBQ

N4zKFETFJdk

LxSJGsGuQxo

IzARYZ4GBp8

9O4DKBkxW3g

7t5yE7ZTwk4

 DxQQXZg2dM

ź: WoT Express 1, 2

12 Odpowiedzi do “Piaskownica 2021: nowe elementy w Załodze 2.0

    1. Ten Bobek to jest płatny klakier od WG. WG wypuszcza takich kiedy mają wprowadzać duże i niekorzystne zmiany dla graczy.

  1. Wcale nie, jak masz np 7 perków to połowa z nich była praktycznie bezużyteczna, teraz dostaniesz za to potężny bonus do wszystkiego. Do tego możesz sobie przeszkolić załogę bez strat na jakiś fajny nisko tierowy czołg i miażdżyć nowych jeszcze mocniej niż jest to teraz możliwe.

   1. Aimbot nie działa… a ten czeski grajek co miał być CC-kiem ale nie został bo używał cheatów to mu łapa od gorzały latała po słabych punktach w zwarciu? Albo ten niemiecki streamer co na Twitchu na pełnej na cheatach jeździł to pewnie artefakty graficzne od dziwnych ustawień? :D

    Ale wiesz co, pasuje mi to! Zainstaluje sobie cheatów ile wlezie. Jak mnie złapią to napiszę że to nieprawda bo aimbota w WOT nie ma i nie było! Bo tak Bob na Dom1nie napisał. Mogę tak się powołać na Twoją ekspertyzę? ;)

Dodaj komentarz