Pagan Online: wczesny dostęp

Mad Head Games i Wargaming ogłaszają, że nowa gra Pagan Online została dziś udostępniona graczom we wczesnym dostępie. Ten dynamiczny action RPG jest dostępny w usługach Steam i Wargaming.net za sugerowaną cenę 99.99 PLN!

Pagan Online kroczy ścieżką klasycznych hack and slashy, ale rozwija gatunek dzięki sesyjnej, błyskawicznej akcji PvE, postaciach wzorowanych na MOBA i wymagającej walce, którą łatwo poznać, ale trudno opanować do perfekcji. Kluczowe cechy gry:

  • Intensywna, oparta na sesjach rozgrywka PvE z wieloma interaktywnymi elementami oraz proceduralnie generowanymi starciami.
  • 8 postaci do odblokowania – każda z unikatowym stylem rozgrywki.
  • Wymagająca walka i sterowanie oparte na klawiszach WSAD co wymaga precyzyjnej taktyki i umiejętnej egzekucji.
  • Oryginalny świat fantasy bazujący na mitologii przedchrześcijańskiej.
  • 5 aktów kampanii dla pojedynczego gracza z trzema poziomami trudności.
  • Zróżnicowane tryby gry wliczając w to dzienne i tygodniowe wydarzenia, polowania na potwory, morderstwa i wiele więcej.
  • Nieskończony loot i system craftingu dzięki czemu gracze mogą dostosowywać swój wygląd i uzbrojenie do konkretnych wyzwań.

“Dzięki Pagan Online chcemy popchnąć gatunek action RPG naprzód. Stoimy na ramionach gigantów gatunku, ale chcemy dać świeże doświadczenie w hack-n-slash, do którego można wciąż powracać,” mówi Jacob Beucler, dyrektor wydawniczy w Wargaming. „Wczesny dostep jest pierwszym krokiem dostarczenia tytułu w ręce graczy gdy my go cały czas szlifujemy i ulepszamy.”

“Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy dostarczyć naszą pasję do graczy i jesteśmy niesamowicie ciekawi opinii społeczności, mówi Uros Banjesevic, dyrektor kreatywny w Mad Head Games. „Głos graczy jest dla nas ekstremalnie ważny przy dalszym rozwoju gry. Chcemy by Pagan Online był czymś, w czym fani gatunku aRPG mogą naprawdę zatopić zęby.” 

We wczesnym dostępie Pagan Online gracze mogą spodziewać się rozgrywki dla pojedynczego gracza, a kooperacja zostanie dodana wkrótce. Następne rozszerzenia do gry przynosić będą ze sobą nowe strefy, nowych przeciwników i nowe wątki fabularne.

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
The Swift

Mhm, szczegół, że nie mogę pobrać aktualizacji w Game Center.

kwarcium

Grałem, gierka nawet gameplayowo fajna, tylko sterowanie strasznie skopane. Chodzenie na WSADzie i jednoczesne wciskanie skilli na 1,2,3,itd to nie lada gimnastyka. Dali by klasyczne sterowanie, jak w normalnych hack’n’slashach i było by dobrze.

rysiek94

serio? Ja pierdolim, jednak sobie daruję w takim razie tą gierkę.

KaaT

Gniot, który niczym się nie wyróżnia. Mało tego brak grywalności i wszechobecna liniowość.. grałem we wczesnym dostępie.

Marcin

Gniot nie gniot, podepnę się przy okazji:
– możecie wpaść do mnie o 20:30 i sami zerknąć jak to się prezentuje

https://www.twitch.tv/maruda_gra

A no i jest giwełej dla chętnych:
https://gleam.io/competitions/vzQHq-giveaway-na-100-pln

Pozdro 😉

Pewien_O

Stówka za wczesny dostęp… No nie wiem czy warto. Jak dla mnie za dużo, przypomnę, że Total War Online można było za 40-50 dych wychaczyć, a tam grafika była b.dobra. Pagan bardzo przypomina te „Hirołsy” online, i coś mi się wydaje, że podzieli ich los…