oferty specjalne na styczeń

Szczęśliwego Nowego Roku! Jesteśmy przekonani, że będzie to dobry rok.

Zaczniemy go od styczniowych promocji i wydarzeń specjalnych, a także zniżek. W ciągu nadchodzących tygodni możecie się spodziewać pojazdów Wierzchołka drzewa, wydarzeń weekendowych, 7. rundy Wojen czołgów, obchodów Nowego Roku Księżycowego i nie tylko!

Operacje świąteczne 2022 skończą się 10 stycznia, zatem nie przegapcie tej daty i maksymalnie je wykorzystajcie, póki jeszcze trwają. Skorzystajcie z bonusów z wydarzenia, dających dodatkowe PD, do 24 stycznia.

W zeszłym miesiącu osiągaliśmy wspaniałe kamienie milowe liczby subskrybentów na YouTube! W grudniu zyskaliśmy 20 000 nowych subskrybentów, co oznacza, że będziecie mogli zgarnąć siedem kodów standardowych i jeden kod Joker w losowych filmikach publikowanych w styczniu i zgarnąć za nie słodkie nagrody!

Bacznie obserwujcie pozostałe media społecznościowe podczas Sylwestra, aby nie przegapić okazji na załapanie się na świetny styl przygotowany specjalnie na tę okazję.

Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Wierzchołek drzewa

Od 5 stycznia do 5 lutego: Pierwszy w nowym roku Wierzchołek drzewa przyniesie zniżki, misje i zestawy po drodze do obezwładniającego XObject 268 Version 4 . Połączcie 293 mm penetracji i niesamowite prowadzenie działa z niemal nieprzebijanym przednim pancerzem, a otrzymacie tę budzącą grozę maszynę. Wspinajcie się po linii radzieckich niszczycieli czołgów i zdobądźcie pierwszego X-poziomowca w 2022 roku.

Od 20 stycznia do 20 lutego: Przeprowadźcie atak z impetem w mocarnym XPz.Kpfw. VII . Ten ostatni pojazd w linii niemieckich ciężarków zdoła wiele wytrzymać dzięki 400 mm efektywnego pancerza przedniego oraz puli 2500 PW, podczas gdy zamontowane z tyłu działo zadawać będzie duże uszkodzenia alfa. Wykorzystajcie zniżki, misje i zestawy po drodze na szczyt i przejmijcie kontrole nad polem bitwy!

Bitwy rankingowe: sezon 2.

W styczniu: Walczcie u boku i – przeciwko – najlepszym dowódcom w 2. sezonie Bitew rankingowych, aby zgarnąć góry nagród, wśród których znajdą się nowe przedmioty dostępne za obligacje w sklepie w grze.

Wojny czołgów

Od 14 stycznia do 24 stycznia:Zapisy do 7. rundy Wojen czołgów zostaną otwarte 14 stycznia, a misje i zniżki będą dostępne od 17 stycznia.

Wybierzcie drużynę VIIT29 lub VIIIS , wypełniajcie misje, zgarniajcie nagrody, a w tym emblematy, materiały eksploatacyjne i punkty Wojen czołgów, aby odblokować nagrody za etapy.

Wysiłek drużynowy

Od 14 stycznia do 17 stycznia: Zwołajcie zaufanych towarzyszy broni i wkroczcie na pole bitwy w plutonie, aby zdobyć mnóstwo materiałów eksploatacyjnych!

W SKRÓCIE

Apteczki i zestawy naprawcze

Finały turnieju WoT7

Przez większość miesiąca, do 30 stycznia: Kolejna seria epickich starć między nieustraszonymi 7-osobowymi drużynami rozpocznie się 19 stycznia, a zapisy – w okolicach początku stycznia. Pamiętajcie, aby zebrać znajomych dowódców czołgów, zapisać się do turnieju i wskoczyć do walki o epickie nagrody!

Jeśli Wasza drużyna nie dostanie się do rund finałowych, albo jeśli po prostu chcecie obejrzeć trochę świetnych akcji pancernych, oglądajcie streamy z finałów WoT7 w sobotę 29 stycznia i niedzielę 30 stycznia na żywo na Twitch. Dropy będą włączone, gwarantując nagrody w zależności od tego, jak długo oglądacie.

Załoga jest najważniejsza

Od 21 stycznia do 24 stycznia: Na zewnątrz panuje mróz, ale załoga jest zawsze zagrzana do walki. Pokażcie, jak bardzo doceniacie ich determinację za pomocą wielu zniżek dla załogi i niezłego doładowania PD.

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD za pierwsze zwycięstwo

Księżycowy Nowy Rok

Od 24 stycznia do 31 stycznia: Przygotujcie się na Księżycowy Nowy Rok z misjami i emblematami, żetonami i stylem 2D.

Od 31 stycznia do 4 lutego: Po rozpoczęciu obchodów Księżycowego Nowego Roku będziecie mogli skorzystać ze zniżek na szeroki asortyment przedmiotów w grze, aż do 4 lutego.

Wydarzenia ciągłe

Kamienie milowe subskrypcji YouTube

Do 31 stycznia: Po przekroczeniu liczby 20 000 nowych subskrybentów, ukryjemy więcej kodów bonusowych w filmikach na oficjalnym anglojęzycznym kanale World of Tanks na YouTube . W tym miesiącu znajdziecie siedem standardowych kodów oraz jeden kod Joker poukrywanych w losowych filmach na YouTube. Odkryjcie je i zdobądźcie wspaniałe nagrody! Kliknijcie na poniższy link, aby zobaczyć, co możecie znaleźć!

PREZENTY ZA OSIĄGNIĘTY KAMIEŃ MILOWY YOUTUBE

Gratisy na portalach społecznościowych

Od 31 grudnia do 8 stycznia: Wypatrujcie akcji rozdawania gratisów na naszych portalach społecznościowych, aby załapać się na wspaniały styl.

Świąteczne Twitch Drops

Do 10 stycznia:Oglądajcie transmisje World of Tanks dowolnych uczestniczących streamerów na Twitch, aby otrzymać do 10 małych pudełek.

POZNAJ SZCZEGÓŁY 

Operacje świąteczne 2022

Od grudnia do stycznia: Kalendarz adwentowy już stoi pusty, ale Operacje świąteczne 2022 trwają nadal! Do 10 stycznia gracze mogą wypełniać misje, uzupełnić kolekcje i zakupić duże pudełka.

Wykorzystajcie bonusy z Operacji świątecznych 2022 jak najlepiej do 24 stycznia.

OFERTY NA DUŻE PUDEŁKA 

Program rekrutacyjny 2.0

Do 17 stycznia: Najnowszy sezon Programu rekrutacyjnego został przedłużony do 17 stycznia. Wykorzystajcie ten dodatkowy czas, aby dokończyć niewypełnione kontrakty rekrutacyjne i zdobyć mnóstwo nagród. To ostatnia szansa, aby wypełnić kontrakty na bieżących zasadach i z aktualnymi nagrodami.

Wraz z końcem sezonu, niewypełnione kontrakty rekrutacyjne zostaną automatycznie przeniesione do sezonu 9. i będą podlegały zaktualizowanym zasadom ukończenia.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Nagrody za staż w grze

Od 25 listopada: Świętujmy kolejny wspólnie spędzony rok! Po prostu zalogujcie się do gry od dzisiaj do listopada 2022 roku, by odebrać Zasłużoną nagrodę. Możecie też wybrać swoje własne nagrody! Oprócz standardowych przedmiotów w grze otrzymacie też specjalny żeton, który można wymienić w sklepie w grze na to, co Wam się najbardziej spodoba.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY 

ź: WoT

5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze